Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen extrém munkákról...

Milyen extrém munkákról hallottatok, vagy munkákat csináltatok?

Figyelt kérdés
Pl. ilyenre gondolok mint hulllamosó, vagy szaarlapátoló

2015. okt. 26. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Kertész,de sajnos szemetet is össze kelet szednem.Egy pesti pláza parkolojában.Elégé féltem bele nyulok mondjuk használt tűbe.

Használt pelenka rendszeres volt csak ugy le basva a földre.

Ez uton grat anyukák...

2015. okt. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem gondoltam volna a pelust...
2015. okt. 26. 22:45
 3/3 anonim ***** válasza:

én egyszer dolgoztam iskolában, mint tanár


állandóan attól rettegtem, hogy a kisdiákoktól elkapok valamit, pl hepatitiszt


hát extrém egy hely volt, rendszeres volt a lopás (nekem pl a számológépem és a szemüvegem tűnt el), a késsel való fenyegetőzés, egymás alázása


a tanárok már ki voltak készülve idegileg, ezért egymássl is próbáltak minél jobban kitolni


pl egyik tanár bejelentette, hogy a másik tanár mindig 5 perccel hamarabb engedi ki a diákokat a folyosóra, a másik pali meg azzal védekezett, hogy ilyen módon akarja elkerülni a gyengécske lépcső és a függő folyosó túlterhelését, tehát hogy ő önként az osztályát hamarabb kiengedi, így kevesebb terhelés jut aztán a szünetben a felépítményre, amikor az összes osztály a folyosóra és a lépcsőkre szabadul


egy harmadik tanárt pedig egy diáklánnyal kapták rajta az egyik raktárban, na az mindössze csak megrovást kapott :|


természetesen 1 tanév után otthagytam ezt a helyet, és leléptem, de az utánam következő tanárnak még extrémebb lehetett a munkája, ugyanis nem rendeltem meg a következő évi tankönyveket mielőtt távoztam, így az utánam következő szerencsétlen kolléga legalább az első félévet biztosan tankönyv és munkafüzet nélkül volt kénytelen végigcsinálni az osztályokban...

2018. ápr. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!