Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akkor is el szoktad mondani a...

Akkor is el szoktad mondani a főnöködnek a munkával kapcsolatos véleményedet ha nem kérdezi?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:

elég jó a kapcsolatom a főnökeimmel, van amikor igen elmondom...nem csak a rosszat, a jót is...


22F

2015. okt. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A közvetlen főnökömnek el szoktam mondani, mivel az egész ágazatra hatnak az események és az, hogy mi hogyan alakul. A beszámoló akár pozitív, akár negatív, általában rejti az én véleményemet, gondolataimat is.

Ha bizonytalan vagyok, akkor mindenképpen beszélek vele, néha letol, néha helyretesz, néha megköszöni. Változó.

A felsőbb vezetéssel én nem annyira kommunikálok. Csak arra válaszolok, amit kérdeznek.

2015. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, emiatt nagy "szájkaratézás" szokott köztünk lenni. Fura, mert sokszor mondja másnak, hogy X, Y dologgal nem kellene foglalkoznom, viszont azt tapasztalom, hogy van, amikor mégis hallgat rám... Tehát egy kettősség van köztünk.
2016. júl. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!