Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holnap megyek munkaalkalmasság...

Holnap megyek munkaalkalmasságira, a pszichiátriai kezeléseket érdemes lenne eltitkolni?

Figyelt kérdés
Ha bevallom, mondhatják, hogy alkalmatlan vagyok rá? Jobban teszem, ha ezt a részét eltitkolom? Vagy úgyis kiderül, akkor is ha eltitkolom? Emberekkel fogok foglalkozni, főleg ezért kérdezem.

2015. nov. 3. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Jobb lesz mindenkinek, ha elmondod. Igen, lehet hogy bukod a melót, de az szerinted jobb hogy azért egy ilyen fontos tényt, eltitkolsz és utólag kiderül?
2015. nov. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

de csak két hónapos szerződésem van, addig csak nem lesz semmi olyan, meg nem vagyok közveszélyes. Pszichiátert is megkérdeztem, azt mondta h az én döntésem, de ő azt mondja alkalmas vagyok rá.

Tehát akkor benne lehet, hogy alkalmatlannak itélnek meg ha bevallom?

2015. nov. 3. 15:23
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

HA nem vallod be, akkor is lehet hogy alkalmatlan leszel.

Mindegy hogy meddig tart a szerződés, jobb az őszinteség.

2015. nov. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
lehet, csak ugye azokat a fizikai tényezőket nem lehet eltitkolni, tehát ha alkalmatlan leszek akkor se lesz lelkiismeretfurdalásom. Hát nem tudom mit csináljak. Járt már valaki így?
2015. nov. 3. 15:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos át tudsz vágni egy pszichológust, ha itt kérdezed meg, hogy miként tegyed?
2015. nov. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha a munkádat nem befolyásolja a problémád, akkor én a helyedben nem mondanám el. Pozitívumként nem fogják megítélni az biztos. Ha meg nincs hozzá köze, akkor nekik sincs hozzá közük. Amúgy nem tudom, milyen melóra jelentkezel, de tőlem még soha egy munkaalkalmasságin nem kérdeztek pszichés dolgokra rá, csak a fizikaiakra (magas vérnyomás, látás, esetleges múltbeli műtétek, stb.).
2015. nov. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szociális gondozó
2015. nov. 3. 15:42
 8/9 A kérdező kommentje:
a gerincferdülés lehet akadályozó tényező, mert ugye emelgetni is kell majd a betegeket. Kamaszkoromban súlyos gerincferdülésem volt, de nem jártam el a kezelésekre amikre kellett volna
2015. nov. 3. 15:58
 9/9 anonim ***** válasza:

és ez lett volna a pszich kezelés?


amúgy sztem hagyd a frászba, ha szted nem zavar téged és el tudod látni a munkát, akkor ne zavard be a képet, ennek megítélése a mai magyar társadalomban úgyis elég necces és sajnos negatívan relatív ill. túlzó és félreértelmezett, tehát én ugyan szakember vagyok, de azt szoktam javasolni az ilyen esetekre, hogy nem kell megnehezíteni magadnak az életet. ha nem bírod, majd úgyis ott hagyod.

2015. dec. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!