Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pedagógusi pályát elhagyók,...

Pedagógusi pályát elhagyók, mit dolgoztok most?

Figyelt kérdés
Jó döntés volt otthagyni?
2015. nov. 24. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Rendőr vagyok.

Igen,jó döntés volt!

2015. nov. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Én óvóképzőbe jártam, de menet közben jöttem rá, hogy annyi pénzért, amennyit keresni fogok ezen a pályán, fölösleges ennyit gürcölni az egyetemen, úgyhogy ott hagytam. Helyette angol-spanyol szakot végeztem el. Dolgoztam már fordítóként, azt is szerettem, de stresszes volt nagyon. Most az Egyesült Királyságban élek, spanyolórákat adok magántanárként, mellette pedig egy bárban dolgozom részmunkaidőben, mindkettőt imádom, jó döntés volt ott hagyni az óvóképzőt.
2015. nov. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Burkoló vagyok, másfélszer annyit keresek. Nagyon jó döntés volt.
2015. nov. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Azért lettem így lepontozva, mert külföldön élek, vagy miért?
2015. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le. Köszönök minden választ! Jöhetnek még.
2015. nov. 25. 07:00
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
minőségügyi mérnök vagyok (nyilván szereztem közben egy mérnöki diplomát is) - kb 4×annyi a fizetésem, mint egy kezdő tanárnak
2015. nov. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ápolónak képzem át magam, mindenki kérdőjelekkel néz rám ,hogy észnél vagyok-e - de szerintem a két pálya nincs olyan csillagászati távolságban egymástól.
2015. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Majdnem 10 év után hagytam ott a ped. pályát. Utána hosszú évekig próbálkoztam a kereskedelemtől a vállalkozásig sok-sok mindennel. Idéntől újra tanítok, és nem bántam meg. Rájöttem, hogy ez való nekem, kár mást erőltetni.
2015. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Matematika és rajz helyett folyamatmérnök lettem egy vidéki cégnél. Két év után többet keresek mint édesanyám aki több mint tizenöt éve tanít. Nem bántam meg, mert emberekkel foglalkozom és változatos problémákat kezelek. Izgalmas munka. :) 26F
2017. szept. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Informatikus lettem. Jelenleg háromszor annyi a nettó fizetésem, mint 2 éve tanárként. Mondjuk a gyerekek, meg az oktatás hiányzik, de tök nyugis, hogy nem kell a Klebersberggel hadakozni állandóan, van időm megebédelni, és éjszaka nem kell dolgozatokat javítani. Most 6-8 órát dolgozom effektíven, a régi 10-12 óra helyett.
2017. nov. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!