Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tescoba milyen önéletrajz...

Tescoba milyen önéletrajz kell? Amin meglehet jelölni, hogy melyik területre szeretnék menni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 27. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
a tesco-ba nyugodtan jelentkezhetsz a karrierportáljukon. ott kitöltöd az adatlapot, fényképet is tölthetsz fel magadról, és már kész is. persze tudsz ott is csatolni önéletrajzot, én megtettem, de szerintem anélkül sem lenne gond, hisz az adatlapon ugyanúgy ki kell tölteni az elérhetőséged, végzettséged stb.
2015. nov. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm ott dolgozik és azt mondta, hogy kell egy önéletrajzot beküldeni úgy, hogy azt is meg kell jelölni, hogy milyen területre szeretnék menni, önéletrajzban azt hol lehet?
2015. nov. 28. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:

2 lehetőséged van:


1., Jelentkezel a tesco karrier portálján. Akkor értelme szerűen ki kell tölteni az adatlapot, nem kell semmit sem feltölteni


2., Beadod az önéletrajzodat az áruház vevőszolgálatán kinyomtatva. Akkor értelem szerűen meg kell jelölni, hogy árufeltöltőnek vagy áruházigazgatónak jelentkezel...

2015. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. Köszöntem! :) Nem voltam vele tisztában, hogyan van.
2015. nov. 28. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!