Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rockerek! Ti milyen munkát...

Rockerek! Ti milyen munkát találtatok magatoknak, ahol nem kellett feladni a rockeres megjelenést? (hosszú haj, fekete cuccok, bakancs. )

Figyelt kérdés
Az se baj, ha munkaidő alatt egyenruha van, ha munkaidőn kívül lehet rockeresen kinézni. Csak a rövid haj és borotvált arc ne legyen kötelező!

2015. dec. 1. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A férjem pl. formatervező mérnök, tárgyalni is szokott az ügyfelekkel. Azért manapság már nem akkora gond ha valakinek hosszú a haja és szakálla van. A haját összefogja és ha tárgyalás van akkor irodai cuccban megy be, más esetekben sima ing, nadrág.
2015. dec. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem érdekelt a cégnél, hogy a programozó lábán acélbetétes bakancs van-e, az egyikben lánccal cipőfűző helyett, s az amúgy szerintem teljesen elegáns fekete pólóján koponyák szögesdróttal... Rocker nem vagyok, de néztek már annak s azért nem áll tőlem távol a dolog.

Mondjuk én nő vagyok (aki hangsúlyozottan nem öltözködik nőiesen), de a páromnak se kellett sosem levágatnia a hol ilyen, hol olyan színű haját :) Nem is ment volna olyan helyre, a katonaságot is kihagyta. Volt informatikus egy hatalmas cégnél (de az ügyfelektől sokezer km-re, sose látta senki, csak a munkatársai, mellékes volt a kinézet), dolgozott szeméttelepen, most számítógépeket szerel szét, de a haja maradt.

Elég sok lehetőség van, mindössze a reprezentatív munkákat kell kihagyni. Pl. ha elmennék egy ismerősöm javaslatára bankba dolgozni programozóként, akkor távmunkában dolgoznék, lehetnék akár meztelen is, csak vegyek részt a telefonos meetingeken és csináljam meg a melót.

S bizonyára van olyan egyenruhás munkahely, ahol egy szolidan összefogott haj nem probléma... De ehhez nem értek.

2015. dec. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk (amerikai multi) szigorú dress code van, de hogy milyen és mekkora haja van a dolgozónak, az nem érdekel senkit.
2015. dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mozdonyvezető vagyok, igaz nem MO-n, de itt sincs belőle gond, munkaruhánk van, szóval annyi látszik nálam is, hogy hosszú a hajam és arcszőrzet, de ezzel nem hiszem hogy annyira feltűnő jelenség lennék.
2015. dec. 2. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A kórházban, ahol gyakorlaton vagyok, van egy pár metálos orvos és ápoló. (hosszú haj, motoros cucc hétköznap, tetoválások látható helyen) sőt még mentős is akad :) a betegek is szeretik őket. Szerencsére ritka az olyan hely, ahol ezt is megszabják :)
2015. dec. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kojee ***** válasza:
100%
Utcán élő hajléktalanokkal foglalkozok, idáig nem izgatott senkit, hogy mekkora a hajam, vagy a szakállam.
2015. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!