Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Személy és Vagyonőri különböze...

Személy és Vagyonőri különbözeti vizsga?

Figyelt kérdés
Sziasztok, még 2010-ben szereztem meg a vagyonőri bizonyítványomat, és utána nem sokkal ki is váltottam az igazolványomat, az elmúlt pár éven más területen dolgoztam, így nem kellett, viszont most úgy tűnik használnom kellene, én teljesen kicsúsztam az egész különbözeti vizsga dologból, mert úgy olvasom 2014-ben kellett megcsinálni, most ha akkor elmulasztottam, oda a bizonyítványom meg mindenem ezzel kapcsolatban? Esetleg lehet még 2015-2016 ban is különbözet vizsgát tenni ?
2015. dec. 3. 20:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, több szakmám is van de sajnos eléggé nehezen tudok elhelyezkedni, természetesen nem ez a vágyálmom, hogy vagyonőrként szolgáljak, de sajnos jelenleg ez is egy opció.
2015. dec. 4. 00:10
 2/5 Seggszonda válasza:
bármikor letudod rakni a vizsgát, mindig vannak vizsgaidőpontok
2015. dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kamaránál tudsz érdeklődni a vizsgaidőpontokról. Én is tavaly nyáron tettem le a különbözetit. Az elsővel meg ne foglalkozz, biztos valami 12 éves kis ostobenkó pistike.
2015. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ostobenkó? Hát egy vagyonőrhöz képest nem hiszem ;)
2015. dec. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolod, csibém? Az vagy, és beképzelt is.
2015. dec. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!