Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ferfiak, ti mit gondoltok egy...

Ferfiak, ti mit gondoltok egy kozvetlen szemelyisegu norol? Reszletek lent.

Figyelt kérdés

Vendeglatasban dolgozom, ahol a vendegek 99%-a ferfi. Visszatero vendegek, tehat napi szinten ugyanazokat az arcokat latom.

En kozvetlen es mosolygos szemilyeseg vagyok es szeretek beszelgetni az emberekkel. Erdeklodom feloluk stb, mert tenyleg erdekel, mint masik ember. Ezt sajnos sokszor felreertik, es utana el kell utasitanom a meghivasokat.


A kerdes az lenne, hogy vajon a ferfiak mit gondolnak egy ilyen helyzetben? Mit gondolnak egy ilyen norol?

Mert bar nem viselkedek r.bancosan, de igy is ostromolnak, amit ugye reszben a viselkedesem valt ki.


Igazabol nem akarom, hogy rosszat gondoljanak rolam, de mashogy nem tudok viselkedni. Mar probaltam, es inkabb vallalom a magyarazkodast, de onmagam vagyok.

Reszben remelem, hogy felnott ferfiak reven, ok se veszik ezt tul komolyan.



2015. dec. 15. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenki másképp vélekedik egy ilyen nőről. Ha veled beszélgetnék, szerintem látnám, hogy csak közvetlen vagy, nem nyomulsz. De sokan ezt ugye félreértik, ahogy írtad is. Embere válogatja, de nagyobb részben elképzelhető, hogy azt feltételezik rólad, hogy mindenkivel kavarsz.
2015. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt.


Igazabol szerintem nekik is feludules kicsit a munka kozben viccelodni vagy csak egy mosolyt latni.

2015. dec. 15. 19:38
 3/3 mikeXxX ***** válasza:
Természetesen az első férfigondolatom ez lenne akar valamit ez a nő tőlem ? De azt hiszem ha csak hétköznapi dolgok jönnének szóba és semmi félreérthetetlen dolog akkor valóban jól esne a mosoly és a viccelődés és azt hiszem a végén jattolnék is rendesen bár én majdnem mindenhol még a közértben is jattolok gyakran:D Na persze csak annak aki megérdemli !!!
2015. dec. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!