Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy cégen belul atkerhetem...

Egy cégen belul atkerhetem magam masik lenyvallalathoz?

Figyelt kérdés
Tegyuk fel hogy nemetorszagban dolgozok, viszont ez a ceg letezik Magyarorszagon is. Atkerhetem magam Magyarorszagra? Ha igen akkor a fizetesem ugyan annyi lenne mint nemetben?

2015. dec. 19. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehogy lesz ugyan annyi.

A negyedét se fogod szerintem megkeresni.

2015. dec. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jellemző. A helyedre ki kerülne? És te kinek a helyére kerültél? Az egyetlen reális esély, ha épp meghirdetik az adott pozíciót a másik helyen. Persze akkor is összevetnének a többi jelölttel és természetesen a fizetésed is a helyi viszonyokhoz alkalmazkodna. Ahogy a munkaidő, munkakörülmények, minden más is.
2015. dec. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon elégedettek veled és éppen kellene valaki Magyarországra is hasonló posztra, akkor előfordul, hogy megengedik, viszont leányvállalat ide vagy oda, ezek azért elég jól elszigetelten működnek egymástól, tehát nem biztos, hogy menni fog.

A fizetésed 100%, hogy nem marad ugyanannyi, mint Németországban.

2015. dec. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elegge elszomorit ez. Akkor meg tovabbra is a kulfoldi munka marad. Igy nincs ertelme haza mennei mert kb 5szor kevesebbet keresnek.
2015. dec. 20. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!