Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok errol?

Mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés
A szituacio a kovetkezo: dolgozol egy munkahelyen, elado pozicioban. A fonokod azt szeretne, hogy ha vasarolsz a fizetesedbol, akkor az o uzleteben tedd meg. Te eleget tennel a kivansaganak, vagy hagynad, hogy megsertodjon?
2015. dec. 21. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő áron árul olyat, ami nekem kell, akkor már csak kényelmi szempontokból is ott vásárolnék. De egyébként semmi köze hozzá, mire költöm a fizetésem, főleg, hogy úgysem lehet egy boltban megvenni mindent...
2015. dec. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta. Egyébként a legtöbb vállalatnál elvárják a munkavállalóktól, hogy e formában is képviseljék a vállalat érdekeit.
2015. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyilván csak akkor vásárolok ott ha amúgy is ott szeretnék. Ha pl drága akkor biztos máshova megyek.
2015. dec. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak kiegészítés képpen a korábban szólókhoz, alapvetően egyetértve velük: semmiképpen sem kell, hogy ebből sértődés legyen - 2 felnőtt ember, ha mindkettő tiszteli a másikat és tiszteletben tartja a véleményét, önálló döntési akaratát, akkor ezt szépen meg lehet beszélni. Még ha az egyik a másiknak a főnöke is. Az ár kérdésében pedig: ha ő elvárja hogy ott vásárolj, szerintem, te meg elvárhatod, hogy beszerzési áron, vagy legalább is jóval kedvezményesebben vehesd meg a termékeket mint egy normál vásárló.
2015. dec. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért a beszerzési ár túlzás de jelentős kedvezmény szerintem is elvarhato.
2015. dec. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kapok belsősként kedvezményt, akkor semmiképpen. Már csak azért sem, mert ott vásárolok, ahol nekem tetszik. Az se érdekelne, ha a főnök toporzékol.
2015. dec. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is csak így. tesconál például adnak kedvezményt mindenre, évi 200ezer Ft értékben. ha semmi dolgozói kedvezmény nincs, amitől nekem jobban megéri, sőt esetleg még drágább is, akkor nyilván eszembe se jutna ott vásárolni :D
2015. dec. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!