Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan dolgozhatnám fel ezt a...

Hogyan dolgozhatnám fel ezt a traumát?

Figyelt kérdés

Dolgoztam az ősszel párszor egy olyan helyen diákként ahova könnyen betudtam járni, de folyamatosan piszkáltak, lenéznek, nem beszélnek velem, cseszegetnek. Egyszer még a diákszövetkezetnél is bepanaszoltak. Én igyekszem minél jobban oda figyelni, megcsinálni amit kérnek, meg is szoktam mindent, olyan dolog nem volt még amit nem csináltam meg.


Sajnos ez kikészített lelkileg, hogy rossz vagyok és az öngyilkosságon gondolkozom. :(



2016. jan. 2. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szard le, tudom könnyű et mondani, de tényleg így van, nem kell oda menni többet, meg azokkal az emberekkel foglalkozni, akkor is ha benned van a hiba
2016. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el, én nem párszor, hanem még 8 hónapot kell ilyen helyen dolgoznom, napi szinten. Egyszerűen el kell engedni a füled mellett, ki kell nevetni őket. Vagy szólj vissza keményebben, ki kell állni magadért!
2016. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nehezen illeszkedsz be új közösségekbe?
2016. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Addig nem is zavart amíg a diákszövetkezetnél be nem panaszoltak...


Csak ha a diákszövetkezettől ki tud rúgatni akkor azért nem lehet melettük elmenni.


Amúgy nem is megyek oda többet csak bánt, hogy ilyen lúzer vagyok :(

2016. jan. 2. 22:31
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia. Velem is eljátszották. Én durván kiborulva mentem be felmondani, és közöltem hogy amit le akarnak azt vonják le és dugják fel maguknak. Haverjaim kint vártak és mikor kijöttem elmentünk berúgni :)

A pénzem összejött arra amire akartam, de a környék közelébe se megyek többé :D

Szard le :)

2016. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Diákszövetkezettől nem rúgnak ki. Maximum nem engednek dolgozni annál a cégnél, ahonnan érkezett a panasz.
2016. jan. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, bunkó emberekkel kerültél össze, ennyi! Ez már a múlt, engedd el! Nem te voltál a hibás.
2016. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos sok helyen vannak ilyen emberek. Magyarországon a legtöbb ember ilyen. Nem segítik a másikat hanem bántják és ez a viselkedés nem azért van mert te rossz vagy, hanem őbennük vannak hiányosságok és ezt más embereken vezetik le. Emiatt nehogy öngyilkosságon gondolkozz már! Te tudod hogy mindent megtettél, odafigyeltél, szóval biztos hogy nem veled van baj. Engedd el ahogy előttem is írták ez már a múlt.
2016. jan. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az ember kerülhet olyan élethelyzetbe, hogy úgy érzi felesleges minden amit csinál, hiába szól így, vagy úgy, van rajta sapka, vagy nincs, szól szépem, vagy csúnyán, olyan, mintha a falnak beszélne és nem egy élethelyzetbe, szituációba van így, hanem mindig, midenhol, egy főnök nem a világ, egy munkaehly sem a világ, ha nem érzed jól magad a másvilágon túl van még más munkahely, vannak emberek, akikben nem kell csalódni, mert indulhatsz mindig tiszta lappal, amiatt tényleg ne tekerd magad odáig, hogy az orosz elnök nevét is elfelejted a végén, merő személyeskedési kikerülésből, hogy merts egyet a tömegből, lesz olyan, amikor tudsz már személyesen pozitívan fordulni az éelthez, egyszer lent, egyszer fent, vállald magad, a véleményed, ne hagyd, hogy eltapossanak és nemmi fog az
2016. jan. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Emiatt nem kell lekicsinyíteni önmagad. Sajnos vannak ilyen emberek, nem kell velük foglalkozni,megtörtént, változtatni nem tudsz rajta, így hát felejtsd el.
2016. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!