Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak szaktudást nem igénylő...

Vannak szaktudást nem igénylő gyárak, össze szerelés ilyesmi, valaki ajánlani egy olyat ahol viszonylag jól fizetnek, és szállást is biztosítanak?

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Csokigyár
2016. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De olyat még nem hallottam, hogy szállást is biztosít egy munkahely..
2016. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, szállást is van ahol fizetik, valamint akár havi egy alkalommal a hazautazást is. Ezek viszont nem fizetnek jól. "Operátor" címszóval keress ilyet.
2016. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van rengeteg operátor állás, a mi gyárunkba rendszeresen vesznek fel munkaközvetítőn keresztül. Rengetegen ingáznak 60 km-ről vagy távolabbról is, de akik pl. Kelet-Magyarországról, vagy Délvidékről jöttek, nekik biztosít a közvetítő szállást, vagy szállási támogatást, illetve étkezési hozzájárulást. A munkaközvetítő szállása általában olyan, hogy egy lakásban 5-6 embert betesz, a szállási támogatás meg 25-30000 Ft/hó, ha saját magad bérelsz albérletet. A gyár ilyeneket nem, csak a közvetítő. De ehhez feltétel, hogy min. mennyi időt ott kell dolgoznod.

A fizetés a szakmunkás minimálbér felett van valamennyivel+műszakpótlék+Vasárnapi pótlék+Teljesítménybónusz+Jelenléti bónusz+Erzsébet utalvány és SZÉP kártya, ki mit választ(kb. netto.120-140 ezer Ft, hétvégék és éjszakák függvényében)... meg céges telefon-előfizetési lehetőség, ingyenes baleset biztosítás, ingyenes kondi, meg pár üzletben van még céges kedvezmény... cserébe 4 műszak, kevés szabadidő, ritkán van szabad hétvége, 12 órázás, stb. kinek mi mennyit ér meg, meg ki mire kényszerül...lehet válogatni elég sok ilyen gyár van környékünkön, mert a munkaerő kivándorolt Ausztriába. kb. hasonló a fizetés az összesben és mindenhol 4 műszak van, ritka, ahol 3... kettő egyáltalán nincs már szerintem

2016. jan. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen ez a 12-órázás elég lehangoló,néha még a nyolc is sok,de ha belegondol az ember leginkább azért sok mert nincs megfizetve,az ember csak megy hajt azért a kevés kis pénzért,amivel éppen kihúzza a következő fizetésig.Nincs ami motiválja az embert,igazából csak annyit fizetnek szinte hogy ne dögöljön éhen az ember.A modern rabszolgatartás nagyon menő magyarországon.De ettől függetlenűl dolgozni kell menni kell,és nem szomorkodni...
2016. jan. 5. 07:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Szaktudás nélkül mérnöki fizetést szeretnél?? Örülj, ha kellesz munkaerőnek végzettség nélkül.
2016. jan. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azért mert nincs szakmája valakinek,(amúgy van csak nem szeretem) az nem jelenti azt hogy annak kevésbé van joga az élethez,az örömökhöz a jó ruhákhoz autokhoz...Én arról beszéltem hogy milyen módon megalázzák az embert kevés pénzért,nem érdekel a mérnöki fizetés minden egyes embernek az árakhoz megélhetéshez képest legalább fix 200-ezret kéne adjanak,gondolom mostmár érted miről beszélek!
2016. jan. 5. 12:08
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

pedig ez sosem működött így és nem csak itt, sehol sem. ha valaki egy megfelelő minőségű életet szeretne, akkor ahhoz szaktudást igénylő, komolyabb meló is szükséges.


gyárban meg lehet keresni a 150-170ezret is pozíciótól függően, de ahogyan írták, ebben benne van az, hogy 12 órázni kell, 3 műszakot vállalni, és esetleg kompromisszumokat kötni(mert az azért elég valószínű, hogy aki lehúz kemény fizikai munkával 10-15 évet, annak jóval fiatalabb korában is előjöhetnek egészségügyi problémák), simán rámegy az ember egészsége.


de amúgy igen, elég sok hely van, ahol szállást biztosítanak. itteni újságban is hónapok óta benne van, hogy sárvárra keresnek betanított munkásokat szállással.

2016. jan. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen igy van,találtam egyet most én is ez jó is lesz nekem egy jó darabig,közben ráfekszek a német nyelv tanulásra,mert a dolgok úgy is mindig változnak :)
2016. jan. 5. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!