Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az emberek, főleg a nők miért...

Az emberek, főleg a nők miért vetkőznek ki önmagukból egy munkahelyen vagy mindig, mindenhol ilyenek?

Figyelt kérdés
Több munkahelyen tapasztaltam már, hogy kétszínűek, rosszindulatúak, sunyik, áskálódóak, hazudósok, beszólogatósok... vagy ez csak simán a "magyar virtus"?

2016. jan. 6. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
simán magyar virtus
2016. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Eloszor is; a Nok es a Ferfiak maskepp gondolkoznak. Amig te minket sunyinak, rosszindulatunak, hazudosnak leirsz, ezzel a gondolkodassal mondhatnam, hogy a Ferfiak egy eroszakos, figyelmetlen lenyek akiket csak a szex iranyit. Es ez igaz? Inkabb embertol fugg, nem a nemetol, szerintem.

Kutatasok bizonyitottak, hogy altalaban (ismetlem; altalaban) a Nok inkabb a human tantargyak fele vonzodnak (lasd a bolcseszkarokon, 50 no es 3 ferfi aranyat) inkabb erzelmi alapukak, felenkebbek es erzelmileg intelligensebbek, mig a ferfiak inkabb realosok, iranyitobb tipusuak es a gondolkodast reszesitik elonyben, jobb a logikajuk. Mivel batrabbak, gerincesebbnek bizonyulnak konfliktus eseten, a nok inkabb felnek megbantani masok erzelmeit, ezaltal hajlamosabbak a pletykalasra. Habar ez egy hatuluto, van pozitiv oldala is a "Nossegnek" peldaul jobban aterzik masok problemait, es a hires Noi Megerzes sokat segitenek az Eletben.

De ez nem jelenti azt, hogy barmelyik nem is jobb lenne...

2016. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

1-es, rasszista bunkó vagy!


Meg a kérdező is.

2016. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kivetkőzés részre válaszolnék: aki kétszínű, stb. az mindenhol ilyen. Sok ilyen ember van. Ennyi.
2016. jan. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
és ne mondjuk már mindenre, hogy magyar. az emberek ilyenek a világban mindenhol.
2016. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy adott közösségtől függ, hogy engedik-e elburjánzani az ilyen embereket (szándékosan nem nőket írok, mert vannak rossz tulajdonságokkal megáldott nők és férfiak is). Ha éppen a vezető ilyen, és még van 1-2 szárnysegédje, akkor jobb menekülni, első adandó alkalommal más munkahelyre váltani.
2016. jan. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
"Ha éppen a vezető ilyen, és még van 1-2 szárnysegédje, akkor jobb menekülni, első adandó alkalommal más munkahelyre váltani." legtöbb helyen így van...
2016. jan. 8. 16:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez magyar virtus. A 11 év alatt, amióta külföldön vagyok, egyszer sem tapasztaltam. Hiába okoskodik itt egy pár ember. Na jó, talán egy kivétel volt, egy kínai étterem. De ezt leszámítva nem tapasztaltam. Azt persze hallani, hogy ha magyaarok kerülnek össze egy munkahelyre, akkor itt is hozzák az otthoni forumulát.
2019. aug. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!