Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Utolsó félévem lesz az egyetem...

Utolsó félévem lesz az egyetemen, és már csak kollokviumaim lesznek, amikből majd csak vizsgáznom kell. Vállalhatok így teljes munkaidős bejelentett munkát?

Figyelt kérdés
2016. jan. 23. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Annyi, hogy a felvételnél ezt mondd el, illetve mivel a legtöbb helyen a próbaidő alatt nem vehetsz ki szabit, úgy állj munkába, hogy a 3 hónap leteljen a vizsgaidőszak kezdetéig.
2016. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hú, köszönöm! Nem is tudtam erről a megkötésről.
2016. jan. 23. 14:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Miért ne vehetnél ki szabit? Még nem láttam olyan helyet, ahol 3 hónapig ne engedtek volna el sehova. Viszont tényleg beszéld meg velük a felvételkor.
2016. jan. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem az, hogy nem vehet ki... csak nem nagyon szeretik, ha az ember próbaidő alatt megy el szabadságra.


Amúgy persze, vállalhatsz nyugodtan. Viszont fogsz tudni így készülni a vizsgáidra?

2016. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Muszáj lesz. Alapból szoktam év közben tanulni, a kizárólag a vizsgaidőszakra tartogatott "3 nap vizsga előtt" című műsor nem az én világom.
2016. jan. 24. 04:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!