Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak vagyonőrök az oldalon?

Vannak vagyonőrök az oldalon?

Figyelt kérdés

Betegség miatt most csak ezt a munkát tudom csinálni,

Ti hogyan szoktátok magatokban feldolgozni a vagyonvédelmi munka ártalmait,arra gondolok hogy az emberek mindig olyan elégségesek velem,gondolok itt a csomagtartó-vizsgálatra meg hasonló dolgokra,az ilyen dolgoktól mindig egyre mérgesebbek az emberek,én sem azért csinálom mert élvezem,csak az utasításokat követem,de próbálok mindig udvarias lenni amennyire tudok,bár van mikor úgy érzem már nem bírom tovább csinálni ezt a munkát,sokszor eltűrtem már azt is hogy ok nélkül elkezdtek velem ordítozni úgy hogy fájt a fülem utána,meg hasonló dolgok,szóval minden rajtam csattan,szóval ti hogyan bírjátok ezt elviselni?



2016. jan. 29. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg úgy tudják elviselni, hogy a vagyonőrök, biztonsági őrök a legidiótább emberek közül valók, akik a frusztráltságaikat a szakmájukban élik ki. Ezek szerint Te nem ilyen ember vagy, ez a munka nem Neked való.
2016. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Erre én is rájöttem,de mint írtam nincs választáson,


"Betegség miatt most csak ezt a munkát tudom csinálni,"

2016. jan. 29. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyes, a hülyeségeidtől a falra mászok. Azt se tudod, miféle frusztráltságról hadoválsz, csak visszaböfögöd, amit egyszer hallottál valahol. Csináld pár napig ezt a melót, garabtálom, hogy "frusztrált" leszel te is!


Kérdező, nyugodtan szájalj vissza. Persze okosan. Csomószor előfordult, hogy zárás után akart bejönni a félkegyelmű, én meg mondtam, hogy zárva vagyunk. Erre mindegyik: csak körülnézne. Rákérdeztem: melyik része nem világos annak, hogy zárva vagyunk?

Szóval cswak frappánsan, ésszel.

És persze keress más melót, mert 100%, hogy feketén dolgoztatnak, szóval nyugdíjra innen ne számíts..

2016. jan. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát persze hogy fekete meló,8 éve csinálom már ezt a melót abból 4 év fekete lett,igazából amit te mondasz hogy szájaljak vissza sajnos nem működik,mert a cég ahol dolgozom,a megbízó azt várja el az őröktől hogy udvariasak legyenek,egyébként a helyi műszakvezető is megfenyegetett már több ízben ha nem csinálom azt amit mond illetve vissza

merek szólni ki fog rúgatni és a hatalmában is áll egyébként,a dolgozok is megtehetik azzal ha mindenféle rosszakat mondanak az őrökről a megbízó cég vezérigazgatójának,de nem is gondolom hogy az a helyes út ha visszaszól az ember,ők a munkát gyűlölik amit végzek nem engem,talán két éven belül egészséges leszek és tudok rendes melót találni.

2016. jan. 31. 16:23
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként volt már olyan is hogy hazugságokat gyártanak az emberről és azzal próbálják kirúgatni.
2016. jan. 31. 16:40
 6/6 anonim ***** válasza:

# 1

egy olyan beszél fusztrációról aki fusztrált XD

2016. febr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!