Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyanban részetek...

Volt már olyanban részetek hogy egy munkahelyen úgymond "ellehetetlenedett" a helyzet és inkább mentetek máshova?

Figyelt kérdés
Nem bírja az ember a kollégákat, olyan se jobbra se balra helyzet alakul ki.
2016. jan. 31. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt már olyan hogy dolgozni egyik sem akart, ezért én dolgoztam a cégnél. Miközben titokban a többség a bejelentett minimálbérük mellé zsebbe kapta a kiegészítést. Ezért közöltem hogy fel vagyok mondva. Vagyis nem is azt hogy fel fogok mondani. Erre szinte mindegyik sírva fakadt és mondogatta hogy ennyire nem cseszhetek ki velük, hisz ilyen hülyét mint én nem találnak egykönnyen aki dolgozik helyettük. A felmondásom után sorra mentek el onnét a dolgozók, végül a cég is megszűnt. Ezek szerint tényleg nem sikerült helyettem hülyét találniuk. :))
2016. jan. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Úgyhogy inkább mentem máshova :)
2016. jan. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es:



Tipikus! Fordítva ülnek a lovon egyes emberek. Vagyis inkább: Lekvár főzi a nagymamát.

2016. jan. 31. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!