Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ápolóként megéri Debrecenből...

Ápolóként megéri Debrecenből Budapestre menni?

Figyelt kérdés

Nincsenek nagy vágyaim, a Párom miatt mennék, de nem tudom mennyit keresnék ott..

Itt jó munkahelyem van, de biztos ott is találnék, meg elég talpraesett vagyok és készen állok a változásra. Anyagilag viszont megéri?



2016. febr. 21. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:

ott is ugyannyit ér ugyanaz a munka,

akkor megéri?

2016. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem,mert az albérlet viszont többe kerül. :S:D
2016. febr. 21. 20:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Pesten tudsz mellékállást vállalni, plusz több a parapénz is.

Akiket ismerek, jobban jártak Pesten.

2016. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
költözz a barátodhoz
2016. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hozzá koltoznek, vagyis alberletbe osszekoltoznenk, de ettol fuggetlenul ilen is szeretnem kivenni a reszem mindenbol. :)
2016. febr. 21. 22:23
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Sose értem, hogy ha valaki talpraesettnek titulálja magát akkor minek kérdez hülyeséget? :D Ha valóban az vagy akkor meg fogod találni a helyedet. Meg fogod találni a maszek kórházat esetleg vagy a jó plusz munka lehetőséget, vagy elmész takarítani magánlakásba, beteggondozni, gyerekre vigyázni, vagy valami mást csinálni. És akkor biztos, hogy megéri. Ha meg nem vagy talpraesett és csak fényezed magad.. azért megélni akkor is meg fogsz minimum ugyanúgy, mint Debrecenben.
2016. febr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 EVA800 ***** válasza:
Nem
2023. ápr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!