Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Másoknál is ilyen laza az...

Másoknál is ilyen laza az irodai munka?

Figyelt kérdés

Első irodai munkám ez, alapból sincs olyan sok munka mert nemrégen indult cég+főnök tudja inkább intézni a fontosabb dolgokat (pl megrendelőkkel beszél, elküldi nekik az árajánlatot-persze ezt is ő számolja ki, anyagokat/alkatrészeket rendel). Tehát ezek mind olyan dolgok, amibe nekem 0 beleszólásom/hozzáértésem van, de nincs is elvárva.

Én inkább a papirmunkákkal foglalkozom, de most is nagyon utolértem magam, és engem kicsit hervaszt hogy múltkor is órák hosszát facebook-oztam meg hireket olvastam, mert annyira nem volt mit csináljak. Hiába kérdeztem a főnököt, mint mondtam az ő munkafeladatában nincsen effektiv mit segitsek.


Másoknál is ilyen laza? Vagy ez csak az elején ilyen?

Bár nem tudom, szerintem ennél a cégnél akár 10 év múlva is ilyen lesz a munka, hacsak nem akarja megtanitani hogy mi alapján tegyünk árajánlatot/szerezzünk be anyagot.

Megjegyzem, nem elég hogy alig van munka, de még van egy nő az irodán!



2016. febr. 28. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Néhány évvel ezelőtt én is egy frissen induló cégnél kezdtem, ugyanúgy voltam, mint te. Mostanra elég nagy a pörgés, főleg hónap elején a bevallások miatt, de egyébként is ki tudom tölteni az időmet munkával. Ahogy majd nő a cég a főnök is rá fog jönni, hogy nem tud mindent egyedül intézni és egyre több feladatot ad át az alkalmazottaknak.
2016. febr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nemrég indult, vagyis bizonyára a főnököd is azon dolgozik, hogy minél több legyen a munka, így neked is több lesz a feladatod. Bár azt nem a legjobban teszi, hogy nem von be téged, mert ha azt akarja, hogy nőjön a cége, akkor egyre több feladatot ki kell adnia a kezéből, különben a saját cége alkalmazotta lesz és nem a vezetője, amivel a saját lehetőségeit korlátozza be. Ha a rádbízott feladatok el vannak végezve, akkor ne legyen lelkiismeret furdalásod, az irodai munka nem olyan mint a szalag mellett, hogy folyamatosan van mit csinálni. Lehet, hogy lesz amikor visszakívánod ezeket az időket :)
2016. febr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt a lehetőség, hogy a főnökkel jó viszonyt alakíts ki, segíts be neki, ha mint személyiség, korrekt (nem nyaliról beszélek). Egyrészt hülyeség helyett valami érdemesebb ragadhat rád, az meg nem mellékes, ha megtanulod, miből akar megélni, fennmaradni a cég. Persze nőként óvatosan, bár, ha a mentalitás megvan rá, itt lehet a főnökúr nélkülözhetetlen jobbkezévé válni (a másik felem ilyen szitunak issza a levét).

Szóval a leírt helyzetből többet is kihozhatnál.


Mint olvashatsz, másnál is (nálam pl.) laza, de én hülyékkel (főnök) dolgozom, akik nem tudnak helyesen írni sem (programmal se), csak azt értik, hogy a milliós fizetéseik mellett még lopjanak is, mert annyira "kell" a pénz, úgyhogy 10x ennyi munka mellett is ugyanannyit kapnék - próbáltam már saját szórakoztatásomra.

2016. márc. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
b9 nem hogy örülnél. mÁS IYLEN MUNKÁÉRT EPEDEZIK , TE MEG EMIATT SÍRSZ? lol
2018. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!