Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik a fontosabb nektek?...

Melyik a fontosabb nektek? Minél magasabb fizetés, vagy jó munkahelyi hangulat?

Figyelt kérdés
Inkább a pénz a fontosabb bármi áron, vagy pedig hogy barátságos légkörben teljen a munkaidő?
2016. márc. 15. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:

a kettő együtt

hiába keresel jól, ha egy idő után belebetegszel a légkörbe, másrészt, hiába barátságos mindenki a munkahelyeden, ha éhen halsz az alacsony fizetés miatt

2016. márc. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg irodai melón dolgozok mint közcélú sajnos 53 ezer ft-ért. A légkör jó nagyon,meg ismerős által kerültem be,mindenki barátságos,meg tiszta a hely. Öröm lenne bejárni. De a pénz miatt még sem nagy az öröm.


Több pénzért na nem 60-70, hanem mondjuk 150 ezer ft felett keresnék,de mondjuk a kollégák nem a legjobbak nos kibírnám vhogy,mert a pénz kell. Nem mondom,hogy hosszú távon maradnék olyan melóhelyen ahol szar a hangulat állandóan,mert az rám is hatással lenne egy idő után.De inkább ez mint 53 ezer ft.ért gurizni 8 órát.


De igazából eddig elég sok helyen melóztam,velem mindig rendesek voltak. Szóval még a leggányabb melóhelyen egy gyárban is voltak beszélgető partnereim meg akikkel lógtam szünetben.

Sokak szerint nagyon szerethető a személyiségem,így sose akartak velem pl kicseszni vagy ilyesmi.


De inkább a több pénzt választom,mert arra nagyobb szükség van.

2016. márc. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Blade Bone ***** válasza:
100%
Nem barátkozni megyek a munkahelyre, hanem a megélhetésem biztosítani.. Most nem értem miért kellene olyan nagyon rossz munkakapcsolatokat elképzelni, mikor a munkaltatók nem engedheteik meg az ilyesmit, hiszen akadályoznák a dolgozók evvel a munkafolyamatokat.. Ha ilyen van, jelezni kell és kész. Velem volt már párszor ez, jelentettem a történetet és másnap, illetve szünet után már nem volt ott az illető a közelemben. De ezektől függetlenül természetesen, ha velem normális valaki és közeledő, én is nyitok felé, de nálam nem ez a fő cél, hanem hogy pénzt keressek. A pénz mennyisége viszont nem meghatározó nálam, csak olyan esetekben pl, ahogy írta is valaki, mikor nincs arányban a fizetés az elvégzett munkával.
2016. márc. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem az első a hangulat, hogy beszélnek az emberrel.


De komolyan mondom ezek a nagyon alacsony fizetések amiket egyesek itt írnak a gyk.hu-n elszomorítanak.

2016. márc. 15. 13:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Van az a pénz, amiért elviselem a rossz hangulatot is. Ha megfizetik, még konstans hányingerrel is hajlandó vagyok dolgozni. De a jó hangulatot bármennyire is kedvelem a munkahelyen, abból sajnos egy szelet kenyeret sem tudok venni a boltban.
2016. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen de mérgező kollégák mellett kereshetsz akár 1.000.000-t nettóban vagy ekörül, hidd el minden ember lelép szépen.


Kell egy jó hangulat, de ha nagyon negatív a hangulat, kisétál az ember.


Én ezt tettem, bár a fizetésem is hulladék volt.

2016. márc. 15. 14:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Blade Bone ne legyél naiv, normális helyen úgy működik, ahogy írod, de pl az előző munkahelyemen a főnökeim üvöltöztek a legjobban, meg majdnem összeverekedtek (managerek !!!) ... És 20 éve ez megy ott állítólag, aki nem ment magától, azt kirúgják, mindezt egy olyan térségben, ahol operátor szinten is munkaerő hiány van, mérnököt, meg pénzügyest, logisztikust szinte lehetetlen találni.
2016. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a munkahely elsődlegesen az a hely ahonnan a pénzt szerzem, persze fontos az, hogy értelmes legyen a munkám és jó legyen a társaság is, de nem elsődleges.


Havi 100-ért baromi jó légkörben sem lennék.

Ha egy havi 250-es rossz hangulatú és egy 230-as jó hangulatú között kéne választanom, akkor az utóbbi lenne a nyerő, de nem igazán tudnám most meghatározni, hol lenne az a határ, amikor a hangulat üti a fizut.

2016. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na mindegy akkor az a lényeg hogy adott szituációtó függ, kinek mi.
2016. márc. 16. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!