Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki letudná írni, hogy...

Valaki letudná írni, hogy mennyire nehéz ez a munka?

Figyelt kérdés

Operátor lennék szállással biztosítva, és kábeleket kéne gyártanom.

Tényleg csak a monotonitást kell bírni?Milyen kérdések lehetnek a tesztben?


Köszönöm nagyon annak, aki segít!



2016. márc. 15. 14:12
 1/2 Blade Bone ***** válasza:

Egyszer dolgoztam hasonló helyen, :D minden féle buta kérdések voltak a tesztben, pl voltak képek amin állatok lábnyomai voltak, de mindegyiken kevesebb volt, aztán sorrendbe kellett tenni a képeket.. Tiszta dedó volt, emlékszem sok helyen még a kérdést se olvastam el, csak x-eltem amit láttam. :D Aztán délután hívtak telón, hogy milyen jó lett a tesztem, két nap múlva jelentkezhetek melóra meg stb..

A monotonítás az benne van igen, de szerintem ne félj ettől, hiszen a mindennapjaink is nevezhetőek monotonnak.. Én annó 12 óráztam, de nem volt olyan vészes, legalábbis a fizikai munkákhoz képest.

2016. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem mindenhol egységes a teszt, de nagy általánosságban olyanok vannak, mint a d-teszt, sok hasonló közül ki kell válogatnod a d-ket, amihez két vonal tartozik, labirintusteszt, egyszerű számolási tesztek (összeadás, kivonás), két apróban eltérő betű és számsor közül ki kell választani, melyik nem egyezik, meg kell jegyezni rövid idő alatt, hogy milyen ábra tartozik milyen számhoz, utána behelyettesíteni, tollbamondás, meg hasonlók.

Igazából nem nehezek önmagukban, csak időre megy a többségük, hogy meddig tudsz eljutni mennyi hibával. Tehát nagyon gyorsnak és pontosnak kell lenned, ráadásul a teszt legtöbb része egy oldalas.


Más jellegű teszteknél szintén vannak számolások, vizuális jellegű feladatok (milyen ábra következik), vagy számsorok, terület, kerület, felszín, térfogat számítás.


De a te esetedben inkább az első verzióra tippelek, mert a monotonitást inkább ezekkel mérik.


Az ilyen gyárakról nem sok jót hallottam, állítólag fele sem igaz az ígéreteknek, de persze nem mindegy, hova kerülsz. Arra figyelj, hogy ha próbaidő alatt te mondasz fel, állítólag kifizettetik az addigi szállást.


Dolgozni sokat kell, a bér nem sok, de legalább ha ott tudsz maradni, a szállást, rezsit nem fizeted. Viszont sok helyről nagyon szanálják az embereket.

2016. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!