Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A tüntetésen demonstrációkon...

A tüntetésen demonstrációkon résztvevők hogy a francba érnek erre rá? Ezek nem dolgoznak vagy mi a franc?

Figyelt kérdés

Mostanában tüntetés demonstráció követi egymást minden napra jut egy. Tegnap pl a városligeti fakivágás ellen volt.

Nem állásfoglalás ezek mellett/ellen de kérdés: aki hétköznap délelőtt ráér egy demontráción bohóckodni és órákat fél napokat eltölteni itt szarakodva-az HOL A SZARBA DOLGOZIK hogy erre ráér?

Hát nekem a közértbe lemenni alig van időm nem órákat teljes napot akár szarakodni egy demontráción!

HOGY VAN ERRE IDEJÜK? vagy mint kitartott barom? Mert a nyugdíjas az oké.

Na de vannak itt bőven nem nyugdíjasok.

Egy csomó fiatal! Hol dolgoznak ezek? Sehol? Akkor mit játsszák az agyukat? Tüntetgetni? Inkább húzzanak a szénbányába! Annak még értelme is lenne.


2016. márc. 18. 08:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Na bacc:))) Szerinted, csak az dolgozik, aki reggeltől estig gürizik? Én, havi 250 órákat dolgoztam és még is volt 18-20 nappalom szabad. Életemben, két hónapot bírtam ki, sok késéssel, hogy minden hétköznap dolgozzak.
2016. márc. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Én sokat 14 óráztam, utána meg járt a szabadnap.
2016. márc. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
Egyetértek a felháborodással és ugye közben meg a honatyák a parlamentben arcuk verítékével keresik meg a mindennapi betevőt.
2016. márc. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Gyesen vannak.
2016. márc. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%
Annyira nem lehetsz elfoglalt, ha volt időd kiírni ezt a kérdést. ;)
2016. márc. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Mindneki arra ér rá, amit fontosnak tart. Nem vagy te senki ahhoz, hogy megszabd ki mivel foglalkozzon.

(Mellesleg hozzáteszem, hogy én pl akármikor dolgozhatom a héten, ha megvan a 40 munkaóra - mindegy hogy megyek be)

2016. márc. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Mondjuk olyan munkahelyen, ahol váltott műszak van meg hétvége, te nagyon okos.

Vagy nincs munkája, vagy akkor már nincs is joga demonstrálni?

Észlény.

2016. márc. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
51%
De nagy problémád van hogy ez bánt, én is elszoktam menni tüntetésekre. A tegnapi Ligetesre például kör email volt, de nem tudtam menni mert sürgős munkám volt. Én úgy oldom meg hogy a munkát átütemezem, ha délelőtt tüntetés akkor késő estig dolgozom, ha meg este van akkor reggel korábban megyek be. Ja és mielőtt kérdezed, prospektusokat-kiadványokat szerkesztek.
2016. márc. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
18%
Tipikus Orbán nyaligátor vagy. Ez az egyik betanult szövegük. Szabiról még nem hallottál? Esetleg szünet, hétvége? A 12 órát robotolók sem minden nap mennek. És te hogy érsz rá minden tüntetőt végig nézni, hogy ugyanazok járnak-e rendszeresen? Rohadtul ráérsz m1-et nézni is, ahogy látom. Az bezzeg nem zavart, amikor a kődobáló, gyújtogató, zúzó huligánok hetekig letáboroztak. Húzni pedig te húzz nem is mondom hova. Az ilyenek végett tart ott az ország, ahol.
2016. márc. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

"Szabiról még nem hallottál? Esetleg szünet, hétvége?"



EZ most komoly? Valaki szabit vesz ki azért hogy tüntessen demonstráljon?Részvétem. Agyhalott.

Én akkor se mennék ilyesmire ha munkanélküli lennék és napi 24-ben bámulnám a falat. Inkább leinnám magam ha már végképp semmi dolgom, de tüntetni. Ha fizetnének se.

(ill ahhoz nagyon jól kéne fizetniük)

2016. márc. 18. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!