Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ismertek megbízható életpálya...

Ismertek megbízható életpálya tanácsadókat Budapesten?

Figyelt kérdés

Tavaly hagytam ott az egyetemet. BTK-ra jártam, de az MA-tmárnemvoltértelmebefejezni. (Minek,haúgyselehetvelelehelyezkedni?) Szóvalkikerültemamunka világába, de egyik pocsék munkahely a másik után. Még irodai munkát se sikerült találnom, nem hogy 5*8 órásat. Nincsenek magas elvárásaim. Elég nekem az 5*8 óra havi 120-130 ezer forintért. De fogalmam sincs, hogy mibe kezdjek bele? A családtagjaimra nem számíthatok, a barátaim pedig már vagy külföldön vannak, vagy még nincsenek abban a helyzetben a saját helyükön, hogy segítsenek.

Szükségem van valamilyen tanácsadóra, mert lassan kezdek felőrlődni. Egy percig sem bántam meg, hogy továbbtanultam, de azt igen, hogy olyan munkákra kényszerülök,ahova még érettségi sem kell. Tudom,hogy nem vagyok egyedül a problémámmal, ezért biztosan léteznek olyanok, akik tudnak segíteni a hozzám hasonlóknak, hogy hogyan induljanak el.


2016. márc. 24. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:

nagyon nagyok az elvárásaid. Az hogy egy idegen mondja meg neked, hogy melyik idegen mondja meg neked, hogy mit csinálj, arról tanuskodik, hogy az érettségit se nagyon ütöd meg.

Amúgy menj olyan helyre, ahol technikust keresnek, szerelni.

2016. márc. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bunkó.
2016. márc. 24. 10:22
 3/4 anonim ***** válasza:

:D cuki volt a reakciód az elsőre. Amúgy én nem próbáltam, de egyszer beleakadtam ebben, majdnem el is mentem kipróbálni,csak inkább másra költöttem a pénzt, de kezdésnek utánanézhetsz

[link]

2016. márc. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem írtad, hogy lány vagy, fiúk is járnak btk-ra, és a pénzéhségedből arra gondoltam.

Ha elmész ilyenre 15ezret fizetsz és azt mondják legyél avonos vagy amway-es.

A legtöbb okj képzés ugyanez a kategória.

2016. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!