Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megcsömörlöttem az informatiká...

Megcsömörlöttem az informatikától, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Van egy informatikai vállalkozásom, ami elég jól működik, viszont folyton a topon kell lenni, számtalan a versenytárs a termékkategóriánkban, a munkatársakon (főleg a rendszergazdákon) is látom a kiégés jeleit. Lényeg a lényeg, kezdek megcsömörleni ettől a témakörtől, néha úgy érzem, laptopot sem akarok látni, valószínűleg kezdek kiégni a szakmámban. Gondolkoztam azon is, hogy szívesen csinálnék valami gyökeresen mást, de nem tudom, hol induljak el? Érdekelnek az emberek, a tanítás (tanári diplomám van, amit gyakorlatilag nem használtam), viszont nem tudom, hol tudnék "rájönni", mi lenne számomra az ideális új pálya?
2016. márc. 24. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban! Ez tipikusan az a szakma amiben kétszer olyan gyorsan ki lehet égni mint bármi másban.

Esetleg tarts tréningeket

2016. márc. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szomorúan olvasom válaszod, azt hittem csak velem van a baj. Rólad lehet valamit tudni? Privátban is jó. Bocs, ha túl kíváncsi vagyok.
2016. márc. 24. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
tanítás? (milyen szak?) korrepetálás? Szerintem, amíg megtalálod az utad, jó lenne naplót írni naponta (kézzel!! töltőtollal papírra, füzetbe), leírni, mi az ami megérintett stb. Nem kell azt hinni, hogy egy romantikus leányműfaj a napló, a nagy írók írtak naponta, rendezi a gondolatokat, érzéseket, ad egy formát a forma-nélkülinek stb nagyon sok szellemi haszna van. Egész kis jelentéktelennek tűnő dologról is írhatsz, pl egy apró mozzanatról, ami az utcán ért. Ha még rajzolsz is hozzá, az szuper, előbb-utóbb megjelenik valami irányjelző, ami ebből a kiégettségből kiemel.
2016. márc. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, fogok neked küldeni üzit
2016. márc. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!