Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miről szoktatok kollégával...

Miről szoktatok kollégával beszélgetni, ami nem a munkával kapcsolatos?

Figyelt kérdés
2016. márc. 31. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, kivel milyen kapcsolat alakult ki. Van akivel a munkán kívül semmiről. Van akivel általános dolgokról, van akivel egész bensőséges témáról is. Család, gyerek, érzések, örömök, bánatok, stb.
2016. márc. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én speciel dolgozni szoktam.. Nem lenne pofám fizetést felvenni trécspartiért. Ha viszont ebéd közbenre, egyébre kérdezed: a kollegiális viszony kollegiális viszony, ahogy írták is, egyik ilyen, másik olyan, nem kell semmit erőltetni alibi témákkal. Van, akit őrületbe kergetnek a mindig társalogni akarók, mások igénylik, meg kell találnod ugyanazt a szintet igénylőt. Ha eltértek ebben a közvetlen munkatársaddal, akkor ez van, meg nem is lehet mindenki egy világ. Koncentrálj a munkára..
2016. márc. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy sokan kibeszélnek munkatársakat. Ebbe nagyon könnyű belemenni, egyszer csak azt vettem észre, hogy én is mondom a magamét. Én most ezt szeretném abbahagyni, inkább megyek vissza dolgozni vagy terelem a témát.
2016. márc. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem munka közben vagy helyett gondoltam.

Pl. reggel együtt utaztok vagy mentek hazafelé, ilyesmi szituációkra gondoltam.

2016. márc. 31. 10:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Család, hobbi, sportesemények, filmek, napi események, minimális politika.
2016. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Csajokrol, szex, és hogy mennyi idióta van!
2016. ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az éppen nem jelen lévő kollégákról, hogy ki mennyit keres, kinek milyen sérelme van, ki milyen pozícióra pályázik stb. Ezen kívül vajmi kevés dolog kerül szóba, épp ezért fontolgatom a váltást.
2016. ápr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!