Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nyári munka Debrecenben?

Nyári munka Debrecenben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni: abban a szerencsétlen helyzetben vagyok, hogy nyár végén töltöm a 18-at csak, így nyári munka szempontjából ez nem túl kedvező. 18 év alatt csak olyanokat találok, hogy pakolgatás-címkézgetés, én meg szívesen csinálnék valami mást. Elég jól tudok angolul, jó a kommunikációs készségem, valami olyan munkában boldogabban helyt állnék, ahol közvetlen emberi kontakt lenne, felszolgáló is szívesen lennék, vagy recepciós. De úgy látom, ez mind korhatáros. Tudnátok segíteni? Hol érdemes keresni, milyen kilátásaim vannak, van-e esetleg korengedmény? Köszi előre

17 L



2016. ápr. 26. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:

"pakolgatás-címkézgetés"


Hol?

munka kéne nekem is nyárra nagyon, ha valami takarító munka az sem baj,szeretek takarítani.


19/L

2016. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az ilyen diákmunka szervezeteknél, pl. Fürge Diák, Meló Diák, Joker, mindig szoktam látni!
2016. ápr. 26. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

F18/Debrecen

Akkor az ilyen központi munkák nagyjából ki is vannak lőve, konkrétan minden 18-as. Én is most lettem csak 18 és akarok dolgozni nyáron.

Megpróbálhatsz valamilyen kapcsolatokat felhasználni munkához, vagy megkérdezni a barátnőidet, hogy tudnak-e valakit, aki tud munkát adni.

2016. ápr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tatagami válasza:

Milyen munkát szeretnél? Teljes munkaidős, részidős vagy diákmunka? Diákmunkát ha nem találsz a diákmunka szervezeteknél olyat ami kellene akkor Debrecenben jó a Subway, csak 1-2 teljes munkaidős dolgozójuk van a többi meg diák, az angol is jó pont mert sok külföldi jár oda, ott megkérdezheted van-e hely. Most keresőbe beírva ez jött ki a megyére:

[link]

vagy

[link]

A másodiknál válogatni kell mert egybe van minden, tehát amihez felsőfokú, szakmai végzettség vagy többéves tapasztalat kell az is itt van. Tele van csomó mindennel amihez viszont nem kell semmi.

Nem tudom mennyire érné meg Hajdúszoboszló, ott most indul a strandszezon minden étterem, szálloda plusz alkalmazottat keres nyárra szezonra, májustól augusztus végéig.

2016. ápr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!