Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek a 6+3 as...

Mi a véleményetek a 6+3 as munkarendről? Tehát 6 nap 12 óra és 3 nap pihenő. Ezt két műszakba nappal és éjszaka. Húsipar csomagoló részleg. Hétfőn kezdek.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 29. 01:17
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Nincs az a pénz amiért én naponta 4 óránál többet dolgoznék. 12? Meg is őrülnék annyi idő alatt egy gyárban. Max akkor dolgoznék 12 órát ha azt itthon tehetném. Ja meg ha húsipar akkor még bűz is van, ez is ront a dolgon.
2016. ápr. 29. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a 6 nap 12 órában rengeteg. :ss

Nem hiszem hogy bevállalnám, nem tudnék ennyit dolgozni, főleg nem egy gyárban.

2016. ápr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy volt h pl este 6tól reggel 6ig,aztán aznap vissza du kettőre reggel 6ig. Meg volt 8 óra is. Így össze vissza. Volt h két hétig egy nap szabadom nem volt. Volt h egy héten 3napot mentem de 8 órára.

Ezis gyár (elég hajtós)

2016. ápr. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem reggel 6ig ,hanem hajnal 2ig*
2016. ápr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha nincs más...
2016. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jobb mint a semmi, de ha első munkahelyed, vagy még sosem dolgoztál 8 óránál többet, pláne éjszaka, akkor nagy orál lesz.
2016. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Ó csomagoltam én is napi 12 órában. Pár napig bírtam, aztán nem mentem többet. Nagy szívás volt. Több mint 12 órát állsz egy helyben és jár a kezed, mint az őrült. De még így is bxszogatnak, hogy lassú vagy, gyorsabban kell haladni. Ehhez hozzájött még reggel meg este 1-1 óra buszozás. A teljes napom eltelt, semmire nem volt se időm, se energiám. Hosszú ideig tuti nem tudnám csinálni, még ha a túlélés lenne a cél, akkor sem. Fizikailag is meg lelkileg is úgy hazavágna, hogy aztán már amiatt nem tudnék dolgozni.
2016. ápr. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát én nem gyárban voltam, hanem egy ruházati üzletben eladó. Nekem is megígérték ezt a 12 óra de csak 4 nap, 3 szabad dolgot. Aha persze. Még próbaidő alatt felmondtak nekem, mert ebből végül minden lett csak szabadidőm nem. Ráadásul munkamániás idióták között. Azt meg pláne nem vállalnám el amit te írtál.

Ne felejtsd el soha: Nem te vagy a munkáért, hanem a munka érted!

2017. febr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!