Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan, aki dolgozik/do...

Van itt olyan, aki dolgozik/dolgozott PR területen, ügynökségnél és mesélne róla?

Figyelt kérdés

Nagyon örülnék, ha tudna mesélni róla, szereti-e, milyen egy napja, mennyire változatos, és amit szeretne elmondani róla.

Érdekel azt hiszem és lenne is most lehetőségem, de kíváncsi vagyok, aki benne dolgozik, milyen véleménye van róla.



2016. máj. 4. 20:36
 1/2 Pitbull-lecsó válasza:

A PR nagyon kemény tud lenni, mert nap mint nap sorra érkeznek a nagyfarkú férfiak, akiken gyorsan, ugyanakkor maximális odafigyeléssel kell elvégezni a PéniszRedukciós műtétet.


Csak stabil kézzel és megfelelő önképpel ajánlom!

2016. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 koczkamate válasza:
Szia! Én szabadúszóként foglalkozom PR tanácsadással már 10 éve, ügynökségeknek csak alvállalkozóként szoktam dolgozni, főként saját KKV-s ügyfeleim vannak. Ha érdekel a dolog, szívesen mesélek, keress nyugodtan! Illetve van egy blogom is a témában: [link]
2020. máj. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!