Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan nyári munka Balaton/...

Van olyan nyári munka Balaton/Velencei tó egyéb vizek mellett, ahol szállásért, étkezésért cserébe kell dolgozni?

Figyelt kérdés
Önkéntes, táboroztatás stb.
2016. máj. 22. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szállodákba szoktak felvenni embereket szezonra, akik a fizetésen felül kapnak szállást és néha még kaját is. Viszont nem a legjobb munkakör, ha engem kérdezel.
2016. máj. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Diák vagyok, sajnos nem engedhetem meg magamnak a nyaralást, ha 8 órákat le tudok húzni pénztárosként, hallgatva a sok reklamáládt, türelmetlenkedést, ezt is ki fogom bírni. :)
2016. máj. 22. 13:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia:) a szupermeló facebookos oldalán rengeteg szállodába keresnek felszolgalokat,pultosokat,kerteszeket,szobalanyokat,konyhai kisegitoket es recepciosokat.A legtobb helyen szállást es étkezést is biztositanak+fizetés.Hany eves vagy?lehet erdemes lenne egy ilyenen elgondolkodnod
2016. máj. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!