Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet hogy felvettek...

Hogy lehet hogy felvettek asszisztensnek valaki mellé aki munkaköri leírás szerint napi szinten irányít és még nem is láttam az illetőt?

Figyelt kérdés

Felvettek valaki mellé asszisztensnek (nem helyettesnek). A munkaköri leírás és a szóban elmondottak alapján nekem az ő irányítása alatt, az ő instrukciói alapján kéne dolgoznom. Nem dönthetek semmiben egyedül nem jogom és nem is dolgom.

Napi szintű kontakt lesz köztünk.

Amikor kezdtem, azt mondták még nincs itt az illető (a mentor…) de holnap már lesz. Azóta 4 hónap eltelt egyszer nem láttam, azt se tudom ki az. Napi kapcsolat…. Lófütyi.

Most akkor ez mi?

Csak azért mert olyan dokumentumokat íratnak velem alá amit nem nekem kéne, sőt nem is lenne hozzá jogom, a felelősség a sosem látott „irányítómé” lenne.

Na most ha valami balhé lesz voltaképp kié lesz a felelősség?

Mert azt röviden az értésemre adták hogy a munkának mennie kell dolgozni kell amit alá kell írni azt én írom alá ha az én dolgom lenne ha nem akkor is,ha nem írom alá majd keresnek más embert.


És továbbra is nyomják a kamut: a közvetlen felettesem persze jön, már hamarosan. 4 hónap alatt még nem ért ide.


2016. máj. 26. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Húha, ez elég gáz. Átvernek téged, és a te neved van a papírokon, te írtad alá, tehát ha simlis ügyek vannak, akkor te viszed el a balhét. Én a helyedben menekülnék, inkább legyél munkanélküli, mint élj a börtönben.
2016. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fizetést kapsz? Be vagy jelentve? Meg tudsz élni?
2016. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Cseszhetem hogy van fizu meg be vagyok jelentve ha esetleg valami aláírt papír vagy ügylet nyomán majd nálam csönget a nav/rendőrség.
2016. máj. 26. 14:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Oké, de a megélhetésed akkor nincs veszélyben. No, innentől lehet tovább lépni. Úgy gondolod, hogy baj lehet abból, ha ezeket a dolgokat te aláírod? Pl. az, hogy átveszel egy ajánlott levelet, és aláírod, abból nem lehet baj, de mondjuk ha aláírsz egy szerződést, amihez neked nincs jogosultságod, abból már igen.
2016. máj. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Felmondanek! Nyilvan okkal iratjak veled ala.
2016. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked lennék, felmondanék.

Olyan dolgokat iratnak alá veled, amihez tulajdonképp jogosultságod(közöd) nincs.

Az is gyanús, hogy 4 hónapja azt se tudod kinek vagy az asszisztense.

Ne legyen igazunk/igazam abban, hogy sumákoláshoz kellettél.

Lépj le szerintem.

2016. máj. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tényleg fura az egész. Nekem most a napokban 2 db interjún is van/volt, ahol egy részlegen a vezető alá kell asszisztens.

Mindkettő helyen eleve külön van egy interjú, ahol ott lesz az illetékes személy is, mielőtt felvennének, ő is megnézi,kit vesz fel.

2016. máj. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!