Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen diákmunkát ajánlanátok...

Milyen diákmunkát ajánlanátok nyárra, amivel élményeket lehet szerezni, ill. "könnyű" is?

Figyelt kérdés

Szóval még életemben nem dolgoztam munkahelyen, idén érettségiztem le, és szeretnék valamit dolgozni. Balatonon vagy a Velencei tavon dolgoznék a legszívesebben, az angolom jó (B2 szint), bár nincs nyelvvizsgám (nincs rá pénzem). + az is előny lenne, ha csapatban dolgoznék, nem egyedül. Milyen munkákat ajánlanátok nekem?

Negatív kommenteket nem kérek, nem fog érdekelni. (ezt csak azért írom le, mert eddig sose a kérdésemre válaszoltak)


2016. máj. 31. 17:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk az élmény lehet másodlagos is, lényeg hogy vízpart környékén
2016. máj. 31. 18:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Vendéglátózás. Élményeket garantáltan fogsz szerezni és a könnyű szót is csak idézőjelben fogod használni.
2016. máj. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden munkának megvan a maga nehézsége, annak is, ami könnyűnek tűnik. Kérdés, neked mi könnyű. Ismerősöm pl. fagyizóban dolgozott, azt is könnyűnek képzeli el mindenki, de ha kapsz egy hajcsár főnököt (nyaralóhelyen sanszos, sajna) meg ugye nagy számok törvénye alapján belefutsz pár hótt idióta vendégbe, akik sor végéről ordítanak, hogy csiga vagy meg elküldenek az anyádba, amiért nincs csokifagyi... ha meg lány vagy, akkor "hű, inkább téged nyalnálak el"...
2016. jún. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!