Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Erdélyben tanulok, ide is...

Erdélyben tanulok, ide is járok egyetemre, viszont gondolkodom, hogy ott hagyjam és páromhoz költözzek Budapestre. Kaphatnék valamiféle munkát?

Figyelt kérdés
Nincs meg a magyar állampolgárságom, nyári munkára esetleg alkalmazna valaki? írtam már pár e-mail címet különböző hírdetésekre, egy válaszolt eddig vissza, kérdezte, ha van-e diákigazolványom? Mivel nem ott tanulok, ezért ugye nincs...csak egy könyvecském, mely bizonyítja, hogy egyetemista vagyok, persze itt..:(

#álláskeresés #munkahely #magyarországi munkák
2016. jún. 4. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Végleg ott akarod hagyni az egyetemet? Ha igen, akkor azért gondold meg párszor, szerintem nagy hiba lenne.
2016. jún. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Mit kell gondolkodni rajta? Sokan úgy csinálnak, mintha az egyetemen kívül nem létezne élet.
2016. jún. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát, tanító-óvóképzőn vagyok, de belegondolok néha, hogyha lesz-e nekem ehhez türelmem, vagy sem....ugye mindennek van hátránya de előnye is. És belegondolok, hogy ha itthagyom, akkor egy szakmával mennyire tudnék elhelyezkedni? Ismerősöm mondja, hogy van egyetemi végzettsége, s egy gyárban dolgozik, 3 váltásban...
2016. jún. 4. 11:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Legálisan nem. Ahhoz legalább adószámodnak kéne lenni ami ugye nincs.
2016. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Milyen papírok kellenek hozzá? :)
2016. jún. 5. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!