Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ez "elfogadható"?...

Szerintetek ez "elfogadható"? Felajánlottak nekem egy vezetői állást egy cégnél, nemet mondtam. Többit alább.

Figyelt kérdés
Szóval felvettek egy céghez még régebben, irodai ügyintézőnek, faterom által. Már az elején kezdődtek a problémák, beszólások az ott dolgozóktól, de azt elengedtem a fülem mellett, számítógépen dolgoztam. Aztán kialakult a feladatom, számítógépes munka, egy kimutatás elkészítése, excel-ben. Persze figyelgettem a céget, kaotikus volt ott minden. Erre kiakartak nevezni csoportvezetőnek, terepen, gondolom kellett nekik az ember, nem is tudom hogy gondolták. Erre nemet mondtam, részben a feletteseim, részben a tulajdonos "személyisége" miatt. Aztán még húztam egy darabig a számítógépen való szöszölést, majd egyszercsak felmondtam, leléptem. Szerintem jól döntöttem. Persze a kis vezetői állást valami vicc pénzért kaptam volna meg, megalázó fizetésért, nem is tudom mit gondoltak rólam, azóta már máshol járok kettővel. Szerintetek ez elfogadható? Nem akartam hogy tönkremenjenek az idegeim. Vélemények?
2016. jún. 10. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó döntést hoztál. Semennyi pénz nem ér annyit, hogy tönkremenj, miközben megkeresed.
2016. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De az benne a vicc hogy a pénz is komolytalan volt!!!


Mielőtt felmondtam volna, feltettem magamnak a kérdést: Most ki van kivel?


Nem akarok durvát írni, de komolyan azt gondoltam hogy elgurult a gyógyszerük.

2016. jún. 10. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így döntöttem volna. Nem éri meg csoportvezetőnek lenni, ha nem fizetik meg rendesen.
2016. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De úgy a szituáció összességében. Zavaros volt.


A pénz is meg úgy a feladat is.

2016. jún. 10. 21:04
 5/6 anonim válasza:
Ha azóta már kettővel máshol jársz, akkor miért is agyalsz még ezen??? :-O
2016. jún. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Úgy nem értem az embereket.


Mostani helyen is van pár. De úgy jobb.


Szerintem beállok arra a rendszerre hogy 2 évente új munkahely.

2016. jún. 10. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!