Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan búcsúznátok el?

Hogyan búcsúznátok el?

Figyelt kérdés

Mit tennétek, ha úgy hoznák a körülmények, hogy el kellene mennetek egy helyről, ahol valakivel nagyon kedveltétek egymást, de ez nem lett kimondva és valószínű, hogy sajnos nem látjátok egymást többé?

Elmondanátok neki, hogy hiányozni fog nektek? Netán magatokba tartanátok?


2016. jún. 21. 14:37
 1/9 Inessential ***** válasza:
Ez elméleti kérdés, vagy te épp egy ilyen helyzetben vagy?
2016. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Inessential ***** válasza:

Egyébként ez kétfelé is elmehet.

Ha még nem lett kimondva, akkor lehet, hogy ezt így is kéne hagyni, hogy a másik személynek ne legyen nehezebb a búcsúzás..

Viszont

Ha ő is azon van, hogy ezt közölje veled, de te úgy mész el, hogy nem beszéltetek erről, az ugyan úgy bánthatja

2016. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mintha időszámításunk előtt 10ezerben élnénk, mintha nem, hogy internet, de még posta sem volt.
2016. jún. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Belecsöppentem sajnos ebbe a helyzetbe.
2016. jún. 21. 14:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, ugyanebben a helyzetben.

Én ilyen elköszönő levelet készítettem pár embernek, személyre szóló üzenettel.

Tök jó volt, egyszer csak bőgött körülöttem mindenki. :D

2016. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, most látom, hogy ez picit másabb. Szerintem akkor is elmondanám, én nem tudom magamban tartani az ilyeneket.
2016. jún. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem nem tudom magamba tartani.Ilyenkor volna jó tudni, hogy mi jár a másik fejében.
2016. jún. 21. 15:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Én már nem mondanám el. Most mikor már valószínűleg úgysem találkoztok többet, mit számít?
2016. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szituáció függő...ha Dél Afrikába mész nincs értelme elmondani a dolgot, de néhány km nem a világ vége attól függően hogy szeretnél-e találkozni még vele.
2016. jún. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!