Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy állsz a munkahelyedhez...

Hogy állsz a munkahelyedhez és munkádhoz érzelmileg?

Figyelt kérdés
Pl. ha valami nem jól sül el, az megvisel vagy totál hidegen hagy?
2016. jún. 26. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
mivel saját vállalkozásom van ezért elég komolyan meg tud viselni ha nem úgy sül el ahogy én arra számítottam.
2016. jún. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Max0007 ***** válasza:
Szeretek jó munkát végezni de nagyon megvisel ha szólnak valamiért. Persze kissé lassabban dologozm ezért nem ritka ha előfordul. Amúgy most tartok ott hogy felmondok mivel van egy-két ember aki jót nem tud mondani csak beszólni/leszólni. Sajnos én ezt magamra veszem.
2016. jún. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm az egészet... Mivel itt mindig szar valami, nem nagyon érdekel, ha elrontok valamit, senkit nem érdekel.
2016. jún. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokáig érdekelt, güriztem, görcsöltem, ha nem jött össze valami. Most már látom, hogy a főnöknőm hozzáállása a dolgokhoz a "tök mindegy mi történik..." kaliberű, így hótra nem érdekel már engem sem semmi. Csak én nem ilyen voltam sokáig és ez a baj...
2016. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!