Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Libriben dolgozott valaki...

Libriben dolgozott valaki eladóként? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz, milyen feladatok vannak kb.?


Előre is köszönöm. :)



2016. jún. 27. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

helló.

Nekem van egy közeli ismerősöm aki Libriben dolgozik. Szoktam hozzá bejárni trécselni. Ő szereti. Kisebb forgalmúban dolgozik többnyire. Itt van vagy 3 is és rotálódnak néha egymás között.Inkább arra szokott panaszkodni, hogy hülyék az emberek. De kereskedelemben dolgozók ezt a jelenséget mindenütt ismerik. Úgyhogy másodkézből infó alapján nem rossz munkahely.

2016. jún. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
még pár dolog kimaradt a válaszból. Feladatai eladás, árú feltöltés, árú rendelés, lájtos takarítás. Nem szakad meg benne nagyon :) Viszont nagyobb forgalmú áruházban lehet neccesebb.
2016. jún. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szuper köszönöm :)

Nincs eladói tapasztalatom, de amúgy testhez álló lenne, ezért kérdezem, hogy meg tudnám-e tanulni azt a részét.

2016. jún. 27. 18:29
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ide olyan nagyon nem is kell. Ha kedves az ember meg segítőkész akkor az bőven elég. Az,hogy mi hol van meg akaratlanul pár hét alatt megtanulod. Ha nyugisabb üzletbe mennél szerintem vállald be. Ott nem sokat kell idegeskedni.
2016. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!