Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az a terület/pozíció,...

Mi az a terület/pozíció, amiben jelenleg dolgozol? Szereted vagy mást szeretnél csinálni? Ahonnan indultál, ahhoz képest közelebb kerültél a célodhoz?

Figyelt kérdés
Még azt is jelezd kérlek mellé, hány éves vagy.

2016. jún. 28. 16:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Kezdem én:

Én ügyfélszolgálaton kezdtem az iskola után, és marketing terület érdekelt mindig is. Azóta közelebb kerültem a célomhoz egy lépéssel, mert felvettek nemrég egy hasonló pozícióba. Legalábbis hasznát veszem majd a későbbiekben.

2016. jún. 28. 16:31
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Hat éve, bekerültem egy segélyrendszerbe. Remélem, nem hoznak szigorító törvényeket, mert ez így nekem tökéletes.
2016. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

22 éves férfi.

Egyéni vállalkozó vagyok 1 éve, szeretem, mindig is a kereskedelem volt a kedvenc, most először érzem azt, hogy nem kedvetlenül állok neki a munkának. Már csak az hiányzik, hogy több pénzt tudjak vele keresni, mert kb a minimálbér marad a végére (bár máshol se kapnák többet, középfokú végzettséggel), de legalább a magam ura vagyok.

2016. jún. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%

Telekom alvállalkozónál vagyok optikai szál bevezető/hibajavító.

Egyértelműen mást szeretnék csinálni, de egy szakma se foglalja magába. Pszichológia vesz ki ebből legnagyobb részt de ez is csak töredéke.

2016. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
+ 20F
2016. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

Most töltöttem a 18-at, lány vagyok, még suliba járok, úgyhogy ne várjatok hatalmas sikersztorit.

A Burger King-ben diákmunkázom, de nagyon szeretek itt dolgozni, leginkább a többiek miatt. Imádom a munkatérsaimat is és a főnökeimet is, soha nem szeretném otthagyni őket. Persze nem a legjobban kereső hely, az tény... De most beszéltem nemrég az egyik főnökömmel, hamarosan leteszem az oktatóit, aztán valamikor a műszakvezetőit, onnan meg már csak egy lépés a manager-i, azaz az üzletvezető helyettesi poszt, ahol már nyilván nagyobb a fizetés is. Szóval én tökre el tudom képzelni, hogy ott maradjak akár életem végéig.

2016. jún. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
1, Szociális terület; 2, Nem szeretem; 3, Nem, csak távolodom tőle. (34)
2016. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Asszisztens vagyok, a cég profilja nem áll hozzám a legközelebb (tudományos - műszaki terület), de nem sokat érzékelek a pozíciómban ebből.

Szeretem, de ez is csak egy munka, amit el kell lássak. Ha innen elkerülök (tavasszal valószínűleg), akkor marketing/PR/média területen fogok keresgélni, hasonló beosztást.

2016. jún. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja és 22/L.
2016. jún. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Varrodában dolgozom. Szeretem, de nem érzem úgy, hogy még évekig ezzel szeretnék foglalkozni. Szeretem a szakmámat, de ebben nincsen semmi kihívás.
2016. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!