Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pályaválasztás előtt - Mik az...

Pályaválasztás előtt - Mik az anyakönyvvezető szakma legszebb részei és hátulütői? Milyen típusú embereknek javasolt? Vannak férfi anyakönyvvezetők is? Ők vezetnek le házasságot? Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés

2016. júl. 5. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Van egy erős gyanúm, hogy csak protekcióval lehet rá bekerülni és kihalásos alapon.
2016. júl. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szép: amikor reményekkel teli fiatalok házasságot kötnek.

Hátulütő: ha utálod a papírmunkát,ebből áll 90%-a. Halotti,születési anyakönyvek kiállítása,böngészés az iratok között.

2016. júl. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előttem szóló jól összefoglalta:)

Plusz: igen, vannak férfi anyakönyvvezetők, de elég ritka. És még amit mondanék, hogy ha lelkis, stresszes az ember akkor hamar kimerül. Én legalábbis így vagyok vele. Hiszen hétfőtől péntekig a hivatalban dolgozol, szombaton meg esküvő,vagy akár több. És ezt bírni kell fizikailag, szellemileg egyaránt. Tehát marad 1 vasárnapod es hétfőtől kezdődik előröl... :)

2019. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!