Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Merjek e olyan munkát vállalni...

Merjek e olyan munkát vállalni ahol nem fizetik a próba napot?

Figyelt kérdés

2016. júl. 18. 20:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
NEM
2016. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Vendéglő , üzlet mi kenne ? Próba nap nincs hivatalosan , csak meghatározott próbaidő bejelentve . Ez direkt átcseszés minden jelentkezővel .
2016. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kis bolt és 4 nap próba nap lett volna
2016. júl. 18. 20:36
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
Ha csak egy próbanapról van szó, akkor bevállalhatod azt az egy napot. Annyit megér, hogy te is kipróbálod magad ott, a főnöknek is kialakul rólad valami benyomása, így nem kell előre fölösleges adminisztrációkba bonyolódni, amíg nem vagytok tisztába egymással és a körülményekkel. Nyilván nem sok hasznot termelnél első nap , ezért biztos nem az egynapos dolgozókon akar meggazdagodni a munkaadó, de veszteséget sem szívesen könyvelne el egy kezdővel. Tudom, hogy nem törvényes így, de hátha lenne így egy jó munkahelyed. Tehát egy napot megér az életedből.
2016. júl. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
4 nap ingyen? Az már nem annyira jó.
2016. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember ingyen nem dolgozik próba nap címszóval sem. Vagy megbeszéled a munkáltatóddal hogy adjon arra is bérezést, ugye van 3 hónap próbaidő ami alatt azonnali hatállyal felmondhat mindkét fél, de ingyen sehol sem dolgozunk. Engem is beívtak egy nap próba napra, én közöltem is a munkáltatómmal hogy ingyen nem fogok neki dolgozni egy percet sem , akármennyire is bizonyítani kell nem fogom vállalni. Akkor ugye mondta hogy bejelent engem meg minden de amint nem felelek meg 3 hónap alatt akkor ennyi volt az állás. Vállaltam így bejelentett, így mentem is dolgozni becsületesen meg minden. Akkor ugye első 2 nap jöttek a fenyegetőzések hogy lehet már másnap nem kell jöjjek úgy álljak hozzá. Nem szakítottam meg magam de rendesen megcsináltam azt ami a munkaköri leírásomba szerepelt, érdekes módon 1 hét után bizonyítottam annyit hogy a főnököm már el sem akart küldeni. 2 évet dolgoztam a cégnél, szerettem mert jó volt az időbeosztás és jó volt a hangulat, volt hajtás meg rossz nap, de hol nincs ilyen ugye. májusba mentem leszámolni mert találtam jobbat, nem akart a főnököm elengedni, de mivel többet nem tudott adni így kénytelen volt. Azóta is visszasírnak de hiába.
2016. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem dolgozunk ingyen! Sok cég ezt használja ki 3 naponta jön új madár ,neki meg van ingyen rabszolgája.
2016. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én áru feltöltőnek jelentkeztem kis boltba de 2 napot 4:30-13:00 ig kellene dolgozni másik 2 napot pedig 12:30-21:00 óráig.
2016. júl. 18. 20:48
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Fél -egy napot még akár be is vállalhatsz ,ha ráérsz és nem gond. Normális helyeken ezeket fizetik.

De több nem fizetett nap?

Lehet fel sem veszik az embereket hanem mindenkit csak behívnak "4-5 próbanapra". Hagyjuk már -.-

2016. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy percet sem dolgoznék ingyen, nemhogy 4 napot. Pusztuljanak a próbanapos vállalkozók!
2016. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!