Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket nem zavar amikor egy...

Titeket nem zavar amikor egy főnök vagy vezető pozícióban lévő személy összekeveri a szimpátiát a munkával?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen szembesültem vele hogy vannak személyek akikkel azért tesz kivételt a főnökük mert szimpatikusabbak neki mint mondjuk én. Pedig a teljesítményünkben jobb vagyok náluk de mégsem azt veszi figyelembe hogy milyen munkát végzek hanem hogy ki a szimpatikusabb. Még a sportban is amikor fociztam utánpótlás szinten nb1-es csapatban sokszor előkelő helyen álltam a gollövőlistán annak ellenére hogy gyakran csere voltam. Mégis az játszott többet nálam akinél a pályán mutatott teljesítményem alapján jobb voltam. Ti is voltatok már hasonló helyzetben?
2016. júl. 22. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
De, sajnos ez mindenütt így van. Ez kb. 99%-ban jellemző a vezetőkre.
2016. júl. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nálunk kb az összes főnök is rendes velünk, még azokkal is rendesek akikkel nem bírják egymást...


23F

2016. júl. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!