Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen jellemzőket, tulajdonsá...

Milyen jellemzőket, tulajdonságokat vársz el a közvetlen munkahelyi kollégáidtól?

Figyelt kérdés
2016. aug. 11. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha munkahelyi gond van, szóljon, beszéljük meg. Együtt és ne egymás háta mögött, azt sem ártana, ha végig is tudnánk hallgatni egymást. Legyen önkritikája, nekem is rosszulesik ez-az, de végighallgatom.
2016. aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne kelljen helyette dolgoznom, ne áskálódjon, ne próbáljon manipulálni és ne rajtam vezesse le a feszültséget.

Mellesleg nem árt, ha rendesen tisztálkodik és nem bűzölög mellettem nagyon.

Az plusz pont, ha tudunk beszélgetni, hülyülni kicsit, de ha nem megy, akkor hagyjuk egymást nyugton.

2016. aug. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, ami lemaradt, de fontos még: ne parancsolgasson, ne játssza a főnököt. Volt olyan kollégám, aki tapasztaltabb volt nálam és tudott irányítani, de segítőkészen tette és csak annyira, amennyire épp kellett, amíg bele nem jöttem a munkába.
2016. aug. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Értelmetlen bármit is várni a mi bagázsunktól.
2016. aug. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A többieket kiegészítve még annyit tennék hozzá, hogy egymást segítve haladjunk előre, ne egymást visszarángatva.
2016. aug. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!