Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Építőiparban dolgozók! Nálatok...

Vortrekker kérdése:

Építőiparban dolgozók! Nálatok is általánossá vált a munkaerőhiány?

Figyelt kérdés
Fizikai, szak-, és előkészítő dolgozók terén is kevés az ember a munka mennyiségéhez képest - legalábbis a mi munkahelyünkön. Pedig rend van, és normális fizetésük lenne. Konkrétan csomó munkánk azért tolódik, mert nincs kivel megcsináltatni. Ez másutt is általános? (Budapesten dolgozunk)

2016. aug. 18. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi a jó fizetés?

Egyébként olyan mindegy, nem csak a pénz miatt mennek el az emberek.

Mindenki tudja, hogy hiába adnál 300 ezret, akkor is lelépnének, mert elegük van a kormányból meg mindenből.

2016. aug. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én máshol is tapasztaltam ilyesmit, szóval lehet, hogy országszerte általános ez.
2016. aug. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezt hívják csináld magad melónak? a jó fizetés netto 200 000ft felett van és 8 órában
2016. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hallottam többektől hogy alig van olyan ember aki akarna dolgozni.

Aki tényleg akar dolgozni azok egy része kimegy külföldre, akik meg maradnak azoknak van fix munkájuk tehát nem találod meg őket ha munkást keresel épp.

2016. okt. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!