Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak ha a munkahelyem...

Mit csináljak ha a munkahelyemen semmilyen társaságom nincs?

Figyelt kérdés

A kollégáim, akikkel dolgozok idősebbek, teljesen mások, mint én, szinte nem is beszélünk egy nyelvet. Nem nagyon van közös munkánk, a folyamatokban kevés a közös dolog. Szinte minimálisan beszélek velük, az is kötelező udvarias köszönés, ennyi. Nincs igazán konfliktus, csak úgy érzem magam, mint valami kívülálló. Nem beszélünk kb semmiről, de ők egymással jól kijönnek. Régebben a gyakornokunkkal nagyon jóban voltunk, végig röhögtük a napot és minden sokkal jobban ment, mert volt kivel beszélni legalább néha, de ő elment azóta, és nem vesznek fel új embert helyette. Mit csináljak? Nem olyan rossz munka, csak annyira unalmasak a napjaim, megcsinálom a dolgomat, és kb zenét hallgatok egész nap, mert senki nem szól hozzám, meg nem is érdekli őket, hogy ott vagyok kb.

Szerintetek mit csináljak?


2016. aug. 18. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, nekem olyan idős kollégáim voltak akik az anyám/apám lehettek volna, de volt olyan aki a nagyapám is és tök jókat beszélgettünk otthoni dolgokról...mondjuk fiatalosak voltak...

esetleg online beszélgetés másokkal?


23F

2016. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A helyedben elkezdenék valami hasznosat csinálni, például egy új nyelvet megtanulni. Szerintem szerencsés vagy, hogy abban a napi x órában, amíg dolgoznod kellene, jutna időd mással is foglalkozni.


Hja, de mindenkinek épp az a helyzet nem tetszik, amiben benne van. :)

2016. aug. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha nagyon terhes a helyzet,akkor megoldás lehet új munkahely keresése. sok helyen van fiatalos csapat.

de ha ettől függetlenül jó a mostani munkád,akkor ne hagyd ott,hátha lesz majd felvétel.

de amúgy megértelek,hogy kellemetlen így kívülállónak érezned magad.

de figyelgess azért,hátha van valaki aki hasonló kaliber mint te, csak kicsit idősebb.

2016. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kereshetsz munka mellett egy másik helyet, aztán ha van hová menned akkor felmondhatsz.


Addig is az üres idődre:

[link]

[link]

2016. aug. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!