Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért vágyik valaki arra,...

Miért vágyik valaki arra, hogy börtönben dolgozzon?

Figyelt kérdés
Újabban rengeteg börtönös kérdést láttam itt, hogy jut valakinek eszébe, hogy pont börtönben dolgozna?
2016. szept. 26. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Veszélyes is lehet,de nem kell sokat melózni .
2016. szept. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Például hogy a munkájával hozzájáruljon ahhoz, hogy a bűnözők rács mögött maradjanak.
2016. szept. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kell sokat melózni, bár a sok melót ne keverjük össze pl. egy pék munkájával. Ébernek kell lenni egész munkaidő alatt és munkaidő után is, mert ki tudja, ki kerül a börtönőr közelébe.

Szerintem azért szeretnének börtönben dolgozni, mert biztos megélhetést jelent. A börtönökben nincs leépítés, hiszen a bűnözök száma nem csökken.

2016. szept. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem lehet egy kellemes környezet.
2016. szept. 26. 21:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyesek szerintem azért, mert valami tragédia vagy hasonló történt az életükben, és egy ilyen munka valószínű lefoglalná őket, nem lesz idejük merengeni.
2016. szept. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!