Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kanadai 8 általánosom hol...

Kanadai 8 általánosom hol tudom lefordítani?

Figyelt kérdés
Vagy hogy működik ez? Mert a munkaügyiben nem fogadják el. Papíron csak ez van meg, ami Magyar az meg 5 általános.
2016. okt. 19. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Kanadában nyolc általános??? Téged nagyon átvertek.

Az Ecserin magyar érettségi bizonyítványt is vehettél volna.:D


Hiteles fordítást egyébként az Országos Fordító és Fordításhitelesítő Irodában kérhetsz. Fizetni kell érte.

Előtte tényleg nem ártana francia vagy angol nyelvtudású embernek megmutatnod, hogy ingyen nézze már meg mi a fene papír van a kezedben.

2016. okt. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aha..kanadai 8 általános... ez olyan mint most az angol jogsi ugye? Ezek mennek most az ecserin mi?
2016. okt. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kint éltem. A 8-at elvégeztem ott, a 12-őt nem. 11.-ikes voltam mikor visszajöttünk.
2016. okt. 19. 17:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik fordítóirodánál, amelyik végez hiteles fordítást. Pár ezer forint. Az OFFI nagyon drága, ne oda vidd!
2016. okt. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a kreditekből is elég sokat beszámítanának, érdemes az összes papírt lefordíttatni, nem csak 8 osztályt.

Esetleg nem is kell, ha olyan középiskolába mész, ha megnézik, lehet, hogy egyből át tudják számítani, és megmondják, hogy miből kell különbözeti vizsgát tenned.

2016. okt. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!