Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki, ha fogorvos-hallgatóként...

Ciki, ha fogorvos-hallgatóként szabálytalanok a fogaim?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs pénzem fogszabályzóra. Szerintetek hiteles egy szabálytalan fogú fogorvos?:(

2016. okt. 27. 23:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
aki nem tudja tanítja, szóval nem. ha orvos leszel majd felrakatod. ne foglalkozz vele.
2016. okt. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én fogorvosomról lenne szó, engem az érdekelne, hogy ért-e a munkájához, nyilván rossz ne legyen a foga, de csak ha (nem nagyon, kicsit) szabálytalan, el tudom képzelni, hogy neki így is jó, csak ne legyen a szabályozóval a macera... De nyilván az a tuti, ha megcsináltatod, ha lesz pénzed :)
2016. okt. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hallgatóként senkit sem érdekel az, hogy szabálytalanok a fogaid. Dolgozóként pedig majd megcsináltatod. Akkor már fontosabb, de nem feltétlenül. Hiszen a munkád alapján fognak megbélyegezni.
2016. okt. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
nyílván nem a sajátját csinálja majd...
2016. okt. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
Hasonló kérdés bennem is felvetődött már, csak nekem szabályos a fogsorom meg fehérek is a fogaim, csak nagyon picik. :( Szerintem elég hiteltelen. Szerintem elég hiteltelen. Bár végül is hallgatóként kb. mindegy, de én el tudom képzelni, hogy addig is lenne egy-két ember, aki beszólna.
2016. okt. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosomnak rondák a fogai (nem értek hozzá, de tuti van velük valami) de hidd el, amikor gyökérkezeli a fogamat akkor ez teljesen hidegen hagy... Nekem aztán tök mindegy milyen, csak engem rendesen lásson el.
2016. okt. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

Ha az én haverom lennél, biztos minden sörözős hétvégén elsütném ezt a poént.

Egyébként nem ciki, bár ha nagyon feltűnő... nos, hát akkor az elég feltűnő. :D

Hallgatóként végülis mindegy, de ha a már praktizáló fogorvosomnak lennének kuszák a fogai, akkor biztos elcsodálkoznék.

2016. okt. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
De azt hozzátenném, hogy még sosem figyeltem meg egyik fogorvosom fogait sem. :D
2016. okt. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A regi fogorvosunk is szabalyzot hordott, es nagyon jo szaki volt. Szoval lenyegtelen.
2016. okt. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Az a mondás tartja, a cipész cipője lyukas, a szabó nadrágja feslett, és így tovább."


Hát ja. Nekem a munkám során informatikusként egy olyan számítógép a kedvencem, aminek a fele kint van az asztalon. Na nem a rendszer asztalán, hanem fizikailag az enyémen :)

Én erről tehetek, de praktikussági okokból nekem így jó. Te viszont nem tehetsz a fogaidról. Ilyenformán nyasgem van mindenkinek, akinek nem tetszik. Kissé korlátoltságra vall látszat alapján megítélni a mestert.

2016. okt. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!