Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önéletrajz elküldése után...

Önéletrajz elküldése után hány nap átlagosan amíg hívnak (ha hívnak)?

Figyelt kérdés
2016. nov. 7. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:

1-9999999 napig terjedhet vagy amíg létezik az adott cég.:D


Engem fél évvel a jelentkezésem után kerestek az Audiból.

2016. nov. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

legrövidebb idő 15 perccel a beküldés után

leghosszabb pedig két hónap a beküldést követően

2016. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
legrövidebb idő 1 óra volt. Leghosszabb pedig 2 év.
2016. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Erre nehéz átlagot mondani, mert nagy a szórás. De már jó pár éve megszoktam, hogy HR-eseket 1 hét után fel lehet hívni, le lehet velük beszélni, hogy a humán kompetenciáimat mérjék fel (általában a hangom és a megjelenésem is tetszik HR-es csajoknak), legalább ők is dolgoznak valamit a héten.


Náluk simám rá lehet kérdezni, hogy a meghirdetett állásnál ki a szakmai főnök, aztán készülsz a cégből, profilozod a főnököd (linkedin, facebook, instagram...), majd tőle is személyes megbeszélést kérsz, amibe olyan személyes dolgokat is beleszősz, amiről érzed, hogy szimpatikusabb leszel tőle emberként is.

2016. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a legrövidebb idő másnap volt, a leghosszabbat nem számolom, mert ha 2 héttel a jelentkezés után sem keresnek, azt úgy veszem, hogy nem nyert. Olyan viszont volt, hogy megőrizték a jelentkezésemet, és 1 évvel később jelentkeztek, hogy MOST lenne megüresedett pozíció, amire behívnának, csak nekem akkor már volt munkám, és éppen nem akartam váltani.
2016. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem átlagosan egy nap és egy hét között, attól függően, hány jelöltet hallgatnak meg, hány pozícióra keresnek új embert, mennyi munkája van a HR-esnek mellette. De volt már olyan, hogy 3/4 évvel!!!! a beküldés után hívtak fel, és még meg is voltak sértődve, hogy már nem aktuális :D.
2016. nov. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg mindentől függ. Ritka szaktudásnál, hiányszakmáknál általában elég gyorsak, de én ilyen háttérrel is jártam már úgy, hogy 1 hónap múlva hívott fel, mondtam neki, hogy köszönöm, már nem aktuális, már találtam másik helyet azóta.



Jellemzően egyébként 2 héten belül szoktak keresni, ha érdekli őket a dolog, de ahogy korábban írták erre nincs semmi garancia, éppen ezért ne is várj soha 1-1 pályázat beadása után, mehet egyszerre 10 is, a kétharmada úgysem hívja be az embert soha.

2016. nov. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!