Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Élelmiszer vagy ruházati...

Élelmiszer vagy ruházati eladó lennél inkább?

Figyelt kérdés
Ha választhatnál, hogy pl egy Intersparban vagy Lidlben legyél élelmiszer eladó, kasszás (hozzáteszem, sok helyen a kasszában ülni lehet), vagy egy nagy ruhaüzletben (pl külföldön a Primark vagy itthon a H&M kicsit kisebbként) árufeltöltő, kasszás (ott viszont állni kell), melyiket választanád? Ugyanolyan strapás mindkettő?
2016. nov. 8. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:

1/ Ha dolgozom, azért teszem, hogy keressek. Azt választanám, ahol jobban fizetnek


2/ A kereskedelem mindig strapás, vagy így, vagy úgy. (Volt benne részem)

Ha egészséges ember vagy, akkor tudod csinálni, ha nem, akkor egyik sem neked való.


3/ Mondjuk nekem az élelmiszer nem jönne be, nyilván több a vásárló - ezért több a munka is - mint egy bármilyen ruhaüzletben.

2016. nov. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahol többet fizetnek.
2016. nov. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ugyanannyit fizetnek, akkor a ruhaboltot. Pennyben már dolgoztam, és nem nagyon szerettem. Egyrészt az azért fizikai munka, a konzerveket meg ilyesmiket pakolgatni nem könnyű, nap végére csomószor leszakadt a hátam. Folyamatosan vásárolnak az emberek, folyamtosan pakolni kell kifele az árut, nincs megállás. Az emberek olyasmiket kérdeztek, hogy hol a szalicil, én meg azt sem tudtam mi az, nemhogy hol tartjuk. És sokkal több ember megfordul ott, vagyis sokkal több hülye kérdés, valaki mindig elkap. Takarítani is többet kell, mert midig kiömlik vagy eltörik valami.

Ruhaboltban kevesebb az áru, kevesebb az ember, nyilván kevesebb a meló is.

2016. nov. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Akinek wlelmiszerről van bizonyítványa? Ne is próbáljon ruházatot vagy cipő boltot?
2022. okt. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!