Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan aki tagja a Multi...

Van olyan aki tagja a Multi Job Iskolaszövetkezetnek? Átlagosan hanyadikáig szokták küldeni a fizetést?

Figyelt kérdés

2016. dec. 7. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Már nem vagyok diák de évekig dolgoztam a szövetkezetnél és mindig 10.-én utaltak bár többször előfordult már, hogy késett a fizu sőt egyszer olyan is volt, hogy nem utaltak és nekem kellett bemennem személyesen intézni, hogy megkapjam a pénzem amiért becsületesen megdolgoztam. Azt a pénzt csak 16.-án sikerült elutalniuk... az kicsit felháborító volt, de azóta nem volt gond :D


Alapjáraton korrektem csak mindig időben szólj nekik, ha valami nem stimmel!!!


20F

2017. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
korrektek*
2017. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 19 éves fiú vagyok, diák. Körülbelül fél évig dolgoztam általuk, mekiben.


A fizetés 7.e és 10.e között szokott kimenni, de állandó levonásokra számíthatsz, ami körülbelül havonta 1000 Ft. Tehát egy estis béred ők csak úgy szó nélkül levonnak, tagsági díj címen. Máshol is vonnak tagsági díjat, 2-300 forintokat, de azért 1000 Ft, ritka pofátlan :)


Szerintem sose dolgozz általuk, az Eu Diákok, a Fürge Diák mini-mind jobb iskola szövetkezetek. :)

2018. márc. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Én a pannon work-nél vagyok, először az első fizetésemből vontak le 2000 Ft-ot, azóta SEMMIT nem kell fizetni és nem vonnak további díjakat, szóval érdekes.
2018. márc. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!