Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol tudnék segítséget kapni...

Hol tudnék segítséget kapni pályaválsztáshoz?

Figyelt kérdés
17 éves gimnazista lány vagyok és nem tudom milyen munkám legyen.Egyáltalán azt sem tud milyen lehetőségek közül lehetne választani. Az iskolában nem segített a "pályaválasztási segítő" és nem nagyon világosítanak fel a lehetőségekről.A neten csak a foglalkozások nevével nem mentem semmire mert nem tudom milyen végzettség kell hozzá vagy hogy eltudnék-e egyáltalán helyezkedni.Hol tudnék utánaolvasni vagy valakitől tanácsot kérni ez ügyben?
2017. jan. 2. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam pl.
2017. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi a baj a pályaválasztási segítővel?

Mi érdekel, miben vagy jó?

2017. jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A pszichologusunk a palyavalasztasert felelos a suliban de csak olyanokat kerdezett hogy szeretnek e csaladot mert ha igen ne legyek orvos.Biológiát szeretem es jo is vagyok benne .Csak azt nem tudom hol lehet ilyen szakemberrel beszelni aki megmondja milyen iranyba menjek ha egyaltalan van ilyen vagy hol tudnek utanaolvasni:/
2017. jan. 2. 20:55
 4/7 anonim ***** válasza:

A neten is vannak ilyen tesztek, de nem sokat érnek, mindegyik mást mond.

Ezt nézegesd: [link]

2017. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!!
2017. jan. 2. 23:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha biológia, akkor biológus BSc/MSc szak, hidrobiológus, tanári pálya, szőlész-borász mérnők, környezetmérnök, vízgazdálkodás, hulladékgazdálkodás, esetleg állatorvosi. Bár sajnos ilyen jellegű végzettséggel nehéz elhelyezkedni.

Lányoknak én a pénzügy, számvitel vonalat szoktam javasolni, abban vannak viszonylag tűrhető fizetések és normális munkakörülmények. Ehhez matek kell.

Vagy esetleg HR, gazdálkodás-menedzsment, turizmus.


Ezt is nézegesd: [link]

2017. jan. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi!! :)
2017. jan. 3. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!