Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak nekem ilyen a gondolkozásom?

Csak nekem ilyen a gondolkozásom?

Figyelt kérdés

19f

2(különböző) papíron lévő fő szakma.

2(különböző) nem papíron lévő szakma,de függ a 2 fő szakmához (gyakorlat 3 év). Bonyolult tudom,

Na,közben meg érettségit csinálom, de szeretném távúton, mert nem volna rossz egy kis pénz.

Azon töprendtem, hogy 10 óra 6500Ft kb akkor én ezt az összeget hogyan tudnám pld 6 óra alatt megszerezni.Tudom bonyolult és nincsen meg adva a munka sem, se tegyük fel,hogy nincsen meg szabva a munka lehetőség, csak annyi hogy belföld. (szakács, pincér, cukrász, pék ezek vannak gyakorlattal).



2017. jan. 17. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Esküszöm nem értem:D Hogy jön a kérdés a magyarázathoz, mit írtál a magyarázatban, mit is akarsz tudni, miért fontos a korod és a nemed?...Semmit se értek:D
2017. jan. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért te legalább tudod mire vagy kíváncsi vagy csak úgy tekeregnek a fejedben a gondolatok?
2017. jan. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, csak neked.
2017. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ha 2 meg 2, az már lehetne 7 év (plusz áfa), de valóban komplikált.
2017. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt akarja kérdezni, hogyan tudna bármilyen munkával, idehaza gyorsan sok pénzt keresni. Az örök klasszikus kérdés.
2017. jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!